Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kicsinyes vagyok, amiért...

Kicsinyes vagyok, amiért számon tartom, hogy a munkatársam mennyit késik?

Figyelt kérdés

A váltásom rendszeresen elkésik a munkából, és emiatt tovább kell maradnom miatta. Nem túl sokat, max 5-10 perceket, de azt rendszeresen napi szinten. Már rengetegszer szóvá tettem, de mindig volt volami kifogása.

Az utóbbi egy hónapban, pontosabban 21 munkanapban részletesen vezettem, hogy melyik nap mennyit késett, és ezalatt összesen 126percnyi késést hozott össze. (havi több mint 2óra!)

Megmutattam neki a feljegyzésem, hogy a jővőben nem fogok tovább ingyen dolgozni miatta, és a következő alkalomnál panaszt teszek ellene a főnöknél.

Erre felháborodva kicsinyesnek titulált, és elém dobott 4ezer forintot "nesze b+" módjárá.



2021. szept. 19. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Ezekután eskü lefejeltem volna.
2021. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Ne remegj ezen, javaslok valamit.

Innentől pont annyit késs, amennyit ő. Ilyen egyszerű. Leírtak szerint, a főnökkel e miatt gond nem lesz, a kolléga meg észreveszi majd és ennyi.

2021. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha normálisan szóltál neki,ráadásul többször is,akkor nem benned van a hiba.Ha 5-10 perceket késik rendszeresen,az nem olyan,minthogy késik fél órát,mert a beteg családtagját kellet megint ápolni.Szóval nincs rá elfogadható magyarázat,egyszerűen eltökörészi valamivel az időt,nem veszi komolyan a másik ember idejét.
2021. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a 4k, az korrekt volt. Ha így adta át, akkor az ő képességeinek hiányossága, de valahol értékelendő. Így is jó, meg lehet vele állapodni, hogy havonta elszámolás.


HA a pénz miatt van gondod ezzel, nem akarsz ingyé dolgozni.


Ha más miatt, akkor az előbb írt megoldás hatékony lehet.

2021. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet adhds is pl


Csak ez meg kellene beszélni, hogy akkor jöjjön be előbb két órával egy nap.Vagy fizessen, de akkor kedvesen ne így.

2021. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. szóval én fel nem dobnám főnöknél(csak nagyon végső esetben ga elmérgesesik ez) , de nem is hagynám megoldatlanul. sértődés nélkül beszélnék vele erről újra. hogy mi a mindkettőnknek jó megoldás.
2021. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok hajlandó tárgyalni vele, miuán így beszélt velem.
2021. szept. 19. 09:30
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én kolléganőm ugyanezt csinálja, csak sokkal többen várunk rá. Ő tényleg eltököli az időt, és a főnök már számtalanszor rászólt,de nem történt semmi. Bezzeg, amikor be akarja a villanyóra állást diktálni a neten, be tud jönni fél órával korábban.
2021. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 persze mert hirtelen felkapta a vizet. meg aki késik és rohan eleve nincs jó lelkiállapotban épp.


próbáld meg még egyszer amikor nyugodt vagy, meg ő is az. mondd neki, hogy beszéljétek meg, mert te nem akarsz neki rosszat, de neked ez így nem jó.

2021. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 de az fontos, hogy akkor nem rosszindulatból teszi. vannak emberek akiknek olyan a huzalozottsága, hogy nehéz ez nagyon. és akarják, de nehezen megy.
2021. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!