Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent valamit ha egy kollegam...

Jelent valamit ha egy kollegam beszélgetés kozben tobbszor is megnyalja a szajat?

Figyelt kérdés

A heten a cegemnek egy masik telephelyére kellett mennem. Itt osszvissz 3-an voltunk. Egy fiatal srac, meg a kolleganom a szokásos helyrol. En a srac jelenletetol nagyon zavarba jottem eredendően is de probaltam megőrizni a nyugalmam.

Sokszor jott hozzam beszelgetni. Kérdezgette, hogy hogy tetszik itt. Maradjak itt vegleg. Kerjem at magam ide. Normalis vagyok. Meg ha legközelebb is az én telephelyemen nem lesz munka, akkor engem ker ide hozzájuk. Ha nem jott oda beszelgetni, akkor is sokszor nezett es mosolygott ram. Ilyenkor gyorsan elfordultam, meg inkabb a foldet neztem. Viszont beszélgetésnel nagyon sokszor nyalta meg a száját. Mikor a kolleganommel beszelt nem csinalta ezt.

Jelent ez valamit? Marmint, tetszhettem neki? Eredendően van barátnője neki.

Csak azért erdekel, h tetszhettem-e neki, mert eleg onbizalomhianyos vagyok, magamat is eleg csunyanak tartom, es hatha valakinek mégis csak tetszhetek az életben. Kicsit pozitív hatassal lenne ram.


2021. szept. 19. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki van neki száradva.
2021. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit,néha nekem is kiszárad a szám.
2021. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oh, oke.

Köszönöm szépen

2021. szept. 19. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért te se vagy semmi, ha már ebből az jön le neked, hogy meg akar digi-dugizni. 😃
2021. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam. Csak hogy tetszhetek-e talan neki.
2021. szept. 19. 18:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán ertek hozza, hogy honnan tudom hogyha valakinek tetszek. Nem erzekelem, nem tudom leszűrni ha igy van. De úgy látszik ez tovabbra is igy maradt.
2021. szept. 19. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, itt nem a gyik-től fogod megtudni.. :)


Jelentheti azt is, ha többször megnyalja a száját, hogy tetszel neki, de lehet egy rossz szokás is. Ha 3-4 jelet észreveszel, akkor lehet gyanítani, hogy tetszel az illetőnek. De láthatóan szimpatikus voltált neki, ha ilyen közvetlen meg barátságos volt.


Szerintem ne legyél ennyire önbizalomhiányos, miért ne tetszhetnél embereknek?


Egyébként észre lehet venni, ha tetszel valakinek: a srácok eleve mosolygósabbak ha nekik tetsző lánnyal beszélnek, többször néznek a szemedbe, vagy például ami árulkodó nekem, ha a normálisnál tovább néztek kicsit egymás szemébe. Ezt érzi az ember.


Biztosan persze csak onnan tudod, ha keresi majd folyton a társaságod és közeledik feléd.

2021. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!