Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miket mondjak/kérdezzek a...

Miket mondjak/kérdezzek a főnökömtől?

Figyelt kérdés

Éjszakai műszakos vagyok, és mindig megkér, hogy hívjam fel arra az esetre ha az ébresztőre nem kellne fel (merthogy ő vált le). Minden alkalomkor olyan kínos... Felhívom, köszönök, jó reggeltet kívánok, majd kínos csend és "később találkozunk" leteszem. Amikor beér akkor szintén ugyanaz.

Ki lehet néhanapján játszani a "hogy vagy?"-kártyát, de ezt nem kérdezhetem meg tőle heti hat nap...



2021. máj. 27. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd kínosnak. Lehet, ő három perccel azelőtt ébredt, vagy tényleg te ébresztetted, olyankor én se vagyok kommunikatív.

Vagy ha tényleg annyira kínosnak érzed, akkor beszéld meg vele. Na persze ne telefonon, hanem amikor levált téged. "Főnök, én olyan bután érzem magam ezeknél a telefonálásoknál, amikor van az a kínos csönd. Magának rendben vannak ezek az ébresztések, vagy szeretne egy kicsit beszélgetni reggelente?"

A helyszínen még elsüthetsz olyan kérdéseket, hogy "milyen az idő kint?" Vagy "fodrászhoz megyek ma, de csak 9-kor nyit. Addig valahogy ébren kell maradnom." Tehát tényleg ilyen small talk hülyeségeket az elején, aztán ahogy jobban megismeritek egymást ezekből, csak lesz valami közös téma.

2021. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallod az a gáz, hogy már 3 éve ismerjük egymást 😅
2021. máj. 28. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah, akkor ez már tényleg gáz. :)

Másokkal sem találod meg a közös hangot, vagy ő ilyen abszolút kivétel?

2021. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alapjáraton elvagyok a kis világomban, nem beszélek senkivel. De ha akarok, akkor a legtöbb munkatársammal találok 1-2 témát amikor ritkán találkozunk (éjszaka csak én dolgozom).

Amellett, hogy a főnököm közel 25 év korkülönbség is van köztünk és nő - amik szintén nehezítik a tématalálást..

2021. máj. 28. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!