Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt mondtam, egy távolabbi...

Azt mondtam, egy távolabbi idősebb férfi kollégámnak, hogy te vagy velem a legkevesebb, legjobb fej itt. És úgy vettem észre, hogy ez zavarta. Megbánthattam ezzel?

Figyelt kérdés

Bár ezt kétlem, hiszen ez pozitív. Nem?

Van 2 idősebb nő munkatársam, akik állandóan kavarják a szart. Ez a férfi hetente jön hozzánk csak, de ő sem szimpatizál velük. Aztán megjegyeztem, hogy ő a legjobb fej az egész helyen, és utána olyan furán viselkedett, mintha rosszat mondtam volna.


2021. szept. 19. 20:28
 1/7 anonim válasza:
64%
Talán tetszel Neki. Innen nem tudhatjuk.
2021. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Talán csak gátlásos egy kicsit.
2021. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavarba jött mert bóknak vette, azthiszi bejön neked.
2021. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasinak ilyet nem mondunk. Mindent is közeledésnek vesznek.
2021. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért nem mondunk ilyet pasiknak?

Nem egy tiniről van szó, 50 körüli a pasi, van párja meg minden.

2021. szept. 19. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem akar érzelmes lenni a munkahelyén, így lezárt. Jogos. Részedről finomabban a dicssérő szavakkal.
2021. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen viccesek bizony a férfiak. Ha egy nőt tapiznak a munkahelyén és az kiakad emiatt, akkor rögtön háborognak, hogy bezzeg nem is történt semmi komoly.


Ehhez képest nekik elég egy kedves szó egy nőtől, és már attól képesek megsértődni, amiért az intim szférájukba taposott.

2021. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!