Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekem vannak nagy elvárásaim...

Nekem vannak nagy elvárásaim a munkatársaimmal?

Figyelt kérdés
Ez életem negyedik munkahelye és elég furcsának találom. Egy irodában dolgozom, komolyabb pozícióban. A közvetlen munkatársam választottak ki a felvételi eljárás során. Azonban egy összeszokott kis társaságról van szó, engem meg valahogy nem is akartak befogadni. Korábbi munkahelyeken azt tapasztaltam, hogy néha van, hogy együtt mennek el ebédelni, akik egy csoportban dolgoznak, meg van egy minimális haverkodás még akkor is, ha nem a legszimpatikusabb emberekkel dolgozol. Négy hónapja dolgozom itt, és még annyit sem kérdeztek tőlem, hogy mi a helyzet. Korábbi munkahelyeken még aki annyira nem is kedvelt, de mivel mellettem ült, rám kérdezett, hogy na milyen volt a hétvége stb. Hiába próbálok nyitni, lepattintanak. Kérdeztem az egyik munkatársat, hogy milyen volt a megbeszélés, amire ment, előtte nagyon parázott tőle. Majd annyit mondott, hogy unalmasabb volt mint gondolta, de most inkább erről ne is beszéljünk. Sokszor azt veszem észre, hogy eltelik egy hét és feladaton kívül másról nem is beszéltem velük. Meg amikor egymás között valami viccet mesélnek, csak egymásnak mondják. Igyekszem velük valahogy felvenni a kontaktust, de annyira nem nyitnak felém. Korábbi munkahelyeken nem igazán volt ilyen. Tapasztalatok?
2021. szept. 20. 20:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Felmondtam, meghoztam életem legjobb döntését. Úgy voltam, hogy történjen bármi, felmondok. Másnap jelentkeztem egy állásra, ahová két nappal később fel is vettek. Anyagilag és emberileg is sokkal jobban jártam.
2021. nov. 26. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!