Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehát elvégezted a jogi egyetemet,minden érdekelt is elméletben,de amikor munkába álltál, rájöttél,hogy az elmélet és gyakorlat teljesen más és gyakorlatban egyáltalán nem érdekel az egész? Én így jártam. Hihetetlen módon nem tud érdekelni a szakma,ráadásul nem úgy tűnik,hogy ebből tisztességesen meg lehetne élni. Mit lehet tenni?Azon gondolkodom,hogy többet érne valami szakmát tanulni.

2021. szept. 21. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj még, olyat ami érdekel, és később még ki tudod használni a jogi végzettséged is. Minél több lábon állsz, annál jobb lesz később. :)

Majd hasznát veszed, mikor eljön az ideje.

Én diplomát nem igénylő munkakörben dolgozom, közben elvégeztem az egyetemet munka mellett, megkaptam a diplomát, és maradtam a munkahelyemen, lassan 5 éve haszontalankodik a diplomám. :D

De örülök, hogy a kezemben van, és ha eljön az ideje, majd hasznosítom. Van egy okj-m is, na hát annak se vettem még hasznát. :D

Vagyunk ezzel többen is, az érdeklődés változik, finomodik idővel :)

2021. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanulj szakmát.
2021. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!