Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Külföldiai" tapasztalatokat...

"Külföldiai" tapasztalatokat olvasnék! Hova mentél élni/dolgozni, és milyen volt, mi lett a vége? (Pozitív negatív egyaránt jöhet)

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 5 éve jöttünk ki Bajorországba. Az eleje nyilván nehéz volt, de mára rendeződött az itteni életünk. Szeretnénk hosszútávon itt maradni.
2021. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyesült Királyságban élek és dolgozom 6 éve, vége még nem lett.
2021. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

9 eve elek Angliaban. Haza egyelore nem tervezek menni, talan kicsit meg majd szetnezek Irorszagban is.


Szerintem a legjobb onismereti trening, amin valaha is reszt vettem. Magamra vagyok utalva, mindenben magamra szamithatok. Sokat fejlodtem, en ugy gondolom.


Te is tervezel kulfoldre menni Kerdezo? Vagy honnan jott a kerdes?

2021. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most megyel hollandiába egyedül. Nem agyalom túl, sacc úgy tekintek rám mint itthoni munkahely váltásra, hogyha nem jó, kicsit maradok és továb megyek.
2021. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évet éltem UK-ben, nem szerettem különösebben, így átköltöztem Írországba lassan 9 éve. Jó munkám van, saját házam (albérlet helyett hitelt fizetek inkább), barátaim, jó életem. Még jópár évet simán elleszek itt, de nem itt fogok megöregedni, majd ha eljön az ideje akkor továbbállok Spanyolországba.
2021. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!