Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek van rá reális...

Szerintetek van rá reális esély, hogy elengedik arra a napra?

Figyelt kérdés

Egy barátommal terveztünk egy programot egy pénteki napra, viszont ő nem sokkal azelőtt fog beállni munkába egy új helyen. Sajnos, nem tudjuk már áttenni más napra.

Van esély arra, hogy elengedik arra a napra valahogy?


2021. szept. 22. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Már előtt egyeztessék le hogy arra lefoglalt programja van. Engem elengedtek anno.
2021. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Főnökfüggő, De nem szokták szeretni ha az új melós rögtön szabira meg mert programja van.
2021. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben jelzi (vagyis minél előbb), akkor van rá esély. Én is voltam már próbaidő alatt szabadságon.
2021. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kezdtem így munkahelyen, mondtam, hogy hónapokkal előre lefoglalt, befizetett hétvégére szeretnék menni. Meg hogy amikor lefoglaltuk nem volt számításban, hogy új helyen fogok dolgozni. Azért ilyenkor nem szívóznak, cserébe bevállal az ember pár túlórát, vagy jobban odateszi magát.
2021. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!