Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mai világban megéri még...

Mai világban megéri még kamionosnak lenni huszon évesen? Érdemes megszerezni belőle a papírokat? Összesen körülbelül mennyibe kerülnek a vizsgák?(mik azok?) Milyen idegen nyelvet érdemes megtanulni? Mennyibe kerül egy nyelv tanfolyam? (1óra)

Figyelt kérdés

Alap vagy inkább közép fokon jobb ha azt a nyelvet beszéli az ember?


Egy év alatt meg lehet szerezni a papírokat kamionozáshoz?

Egy év alatt mennyire lehet megtanulni egy idegen nyelvet?

Nekem lassabban megy a tanulás.

Szerinted mennyi az az összeg amit rá kell költenek a különböző papírokra és a nyelv órákra?


Nemzetközizni szeretnék 30-32 éves koromig.

2/1 munkarendben szeretnék dolgozni,később ha van rá lehetőség 2/2-ben,érdemes ezt a munkát csinálni élmény szerzés,új emberek megismerése,európa felfedezése és pénz gyűjtés miatt?

Jelenleg 23 éves vagyok.

Örökké nem szeretnék kamionos lenni.



2021. szept. 22. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Also hangon 1 millio
2021. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél benne legalább 25 évet dolgozni, akkor minek tennél bele 1 millió forint körül? Arról nem beszélve hogy kitudja mikor alkalmaznak, hol és mennyiért.

Nemzetközire rutin nélkül nem látok esélyt, egy lengyel fiú aki szokott hozzánk járni, 21 éves korában vizsgázott le, és azután 3 évet csak belföldön csavargott.


Kicsivel több mint 1,5millió forint kelleni fog ha nem sajnálod rá a pénzed, ebbe bele számoltam a vezetésből való bukást, pótórákat.

2021. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, forditonak, kamionosnak, es egyeb AI altal atveheto piacra nem erdemes invesztalni.
2021. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Az nem kevés.


#2 Nem szeretnék egész életemben úton lenni magányosan,később szeretnék egy nyugodt családi életet,ezért sem akarom 25 éven át ezt csinálni,manapság a mai világban már nem sokan csinálnak egy dolgot életük végéig.

Állítólag az az 1-1,5 millió forint 3-5 hónap alatt megtérülne belföldön.

Szerintem egy év után csak ki mernének küldeni külföldre.


#3 Nem fordító szeretnék lenni,csak tudni szeretném a nyelvet,gondolom ha nem csak magyarul beszél az ember oda kint kicsivel könnyebb dolga van.

2021. szept. 22. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
OFA-n ingyenesen le lehet tenni, akár munka mellett 2022-ig!
2021. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
#3 ha aprócska fogalmad lenne x kamionozásról, akkor te is tudnád , hogy sz AI kora még qrvamesszi van... Konkrétan a nagy ojrópában alig egy két ezer kilóméternyi olyan minőségű út létezik amit a szenzorok értelmezni bírnak.
2021. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Angliabol 100000 kamionsofor hianyzik szoval hajra
2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8-900k a papírozás , a nyelvet ne bonyolítsd, villám angol/ villám német cdt párszor meghallgatod és mindent tudni fogsz ami ide kell, az a kicsi orosz ,kicsi lengyel meg majd rádragad.

Munkát biztos tudsz szerezni talán még olyat is amire vágysz, mondjuk én a hetelést jobban szeretem.

Ezt a "csakpárévig " dolgot engedd el szerintem, hacsak nincs valami atomjó szakmád. Ha megszokod a 6-700k fizut, utána szar 240k ért gyárba visszamenni.

Ja a belföldet se erőltesd, ott kétszer annyit melózol fele annyiért mint nemzetköziben.

2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 Azon már gondolkoztam,keresgéltem is de leginkább csak negatív dolgokat olvastam róla.


#7 Köszönöm,bár pont azt az egy országot szerettem volna el kerülni.


#8 Az nem semmi összeg.

Én azért nem csak villám angolt vagy németet szeretnék beszélni,annál azért sokkal többet szeretnék tudni,már csak azért is hogy minél több emberrel tudjak tartalmasan beszélgetni ha lesz rá lehetőségem.

Lengyel nyelvet azt még értem hogy rám ragad, na de orosz nyelv az hogyan ragadna rám?

Nyilván jobban hangzik a hetelés és talán jobb is,de nekem az 1-1,5-2 nap szabadidő semmire sem lenne elég,szerintem még ki sem tudnám magamat pihenni mert már is kezdődik elölről a mókuskerék.

Nem nagyon szeretném el felejteni ezt a pár évet ami 6-8 év,tudom hogy sokaknak nehéz több pénz után kevesebbet keresni de nekem menni fog mert sosem lesznek nagy igényeim, gyárba biztosan nem mennék,egyszerű kis nyugodt gazdaságot szeretnék kialakítani.

Köszönöm a tanácsaidat,belföldön maximum csak egy rövid ideig lennék még megszokom a dolgokat.

2021. szept. 22. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Angolul mindenhol beszélnek szoval arra menny rá
2021. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!