Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy segítsek a páromnak?...

Hogy segítsek a páromnak? Feleségem túlságosan komolyan veszi a munkahelyi dolgokat. Főleg az emberekkel való kapcsolatot. Ki miért így viselkedik és miért nem másképp.

Figyelt kérdés
Most épp ki veszett össze kivel. Vagy rá is valaki megharagudott ok nélkül. Elég sok jellemtelen ember van a munkahelyén és mindent magára vesz. Szeretnék neki segíteni, hogy az otthoni hangulatát ne befolyásolja ez. Hagyja ezeket bent és lazítson. Meg szoktam hallgatni és beszélgetünk kicsit róla. De sokszor látom, hogy agyal a dolgokon tovább. Mit tanácsoltok?
2021. szept. 23. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán mit dolgozik? Ügyfelekkel? Vásárlókkal?

Irodai vagy fizikai munka?

Miken vesznek össze az emberek?

Nők vagy férfiak dolgoznak ott?

A főnökkel kiegyensúlyozott a viszony? Ha a főnök mindenkit cseszeget, egymás között is több a konfliktus.

2021. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ügyfelekkel nincs gondja, mert elég jól tud kommunikálni és pozitív a személyisége. Irodai munka kb 10 emberrel. A főnökkel jóban van.
2021. szept. 23. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a feleséged helyzetét ismerem, bár nekem csak 1 emberrel van gondom aki mindig rajtam veri el a port, és nem tudom leszärni. Ez persze kihat az otthoni hangulatomra is, a férjem, csak úgy mint te, próbálja tartani bennem a lelket, ez pedig nagyon jól esik! Mikor arra gondolok, hogy otthon a társam vár, könnyebben veszem a nehéz napokat. Sajnos azt nem tudom, mit tehetne, talán valahogy kizárni 3a surmókat, de az is nehéz, pláne munkahelyemen.
2021. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ki kellene zárni. Csak olyan személy, aki nehezen tudja ezt.
2021. szept. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!