Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tartjátok a kapcsolat...

Mennyire tartjátok a kapcsolatot kollégákkal munkaközben? Mennyire van nem munkaügyben való kommunikáció köztetek?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztaltam, hogy egy-két ember aki nálunk dolgozott korábban, tartotta egybe a csapatot, azóta igazából valahogy nem nagyon van összetartás. Harag sincs, de csak hébe-hóba van beszélgetés, az sem valami nagyon.

2021. aug. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Csak a munkakapcsolatra fókuszálok, 0 az egyéb, magántéma. Én utálom a small talk-okat, ezt ki is fejtettem bent, én sem kérdezem meg a másikat, hogy "Hogy vagy? Hogy telt a hétvégéd?"
2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nálunk túl sok a beszéd és kevesebb a munka. Szóval ez sem jó.
2021. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a munkatársaim fele előbb volt barátom, minthogy elkezdtünk volna itt dolgozni. Plusz home-office munka szóval az hogy kinek mikor van munkaidő, az teljesen random.
2021. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Camorri ***** válasza:

Nálunk szokott lenni hogy belekezdünk és 1 órát simán eldumáljuk az időt. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden nap 1-1 órát beszélgetéssel töltjük a munkaidőt, de hetente kéthetente ha nincs túl sok munka akkor simán dumálunk egy kicsit. Plussz a csapatom extrán szokott szervezni sörözést. Ezt is támogatja a cég, így barátias környezetben tudunk dolgozni. Volt hogy a vezérigazgatóval dumáltam 20p-et, mert pont akkor jött vissza nyaralásról, Ő meg megkérdezte hogy hogy van anyukám (akkor volt egy kicsi műtétje).

Hozzáteszem ez egy kicsi cég, kb 50 fős.

2021. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!