Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok munkanapot offolni?

Szoktatok munkanapot offolni?

Figyelt kérdés
Mármint bementek hogy pl ne fogyjon a szabi de kb semmi értelmeset nem csináltok, mert pl betegek, másnaposak vagytok
2021. szept. 24. 12:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-es ne is mondd ezzel így vagyok, ülök az irodában, és annyira unom néha az egészet....
2021. szept. 24. 13:23
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
érdekes egyetemi végzettséggel nem taláélok ilyen munkát MSÁ meg unja magát irodában ahova érettségivel jutott be... béár inkább én unatkozhatnék, de nem nekem marad a dolgos munkanap.
2021. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Meg lehetne csinálni lazán, hogy ülök egész nap az irodában és számítógépen lefoglalom magam valamivel, mert a fontosabb feladatok miatt állandóan el vagyunk maradva az adminisztrációval meg a holnapnál hosszabb távlatú előre tervezéssel, így lazán mondhatnám, hogy azzal foglalkozom.

De nem fogom megtenni, mert egyrészt ennél igényesebb vagyok, másrészt nagyon gyorsan visszaütne. Tudom, mit alkotnak a szerelőink, ha nem ellenőrzi senki a munkájukat, meg mondja meg valaki hozzáértő, hogy mit hogyan csináljanak. Szóval lehetne alibizni, de elég gyorsan visszaütne, mert utána persze nekem kellene eltakarítani valahogy az abból következő szemetet. És hiába nem érdkeli a főnökséget, hogy mit csinálok munkaidőben, az már annál inkább, ha a rám bízott dolgok nincsenek rendben.

2021. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

10-es tegyük hozzá azt, hogy néha, vagy azt, hogy talán.

Az irodai munkák ugyanis határidősek.

Kormányablakban jártál már? Folyamatosan ügyfelekkel foglalkoznak az ügyintézők, akik ráadásul sorban állnak. Ki is rugnák azt az irodistát, aki ott csak a lábát lógatná.

2021. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos épp eladták a fejünk fölött a céget ahol dolgozunk..A jelenlegi

főnök már semmivel nem foglakozik, be se jár..

Úgyhogy itt most mindenki csak kínlódik, a fenti irodából például

hallom a kollégát ahogy forma1-et néz.. :-D

Én meg itt vergődök a gyakorin.. Szívesebben dolgoznék,

azzal jobban megy az idő, és ez a bizonytalanság se túl kellemes..

2021. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezt csináltam a múlthéten. A főnököm elutazott, munka se volt, kb egész nap gyakoriztam .
2021. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ulok a villamosfulkébe es gyakorizok enis egesz nap, szallitsa a fszom az utasokat
2021. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a lendülettel be is zárhatna az étterem.

-szakács-



(megjegyzem egyre több helyen látom ezt a munkához való hozzáállást. A teljesítmény nélküliséget, a működésképtelenséget... nagyrészt a covid óta, leállt az egész ország, semmi nem működik rendesen, pláne az egészségügy. A nagy "hősök" ! 90%-uk csak bejár, hogy ott legyen, mindenre ráfogják, hogy covid van, és csak ülnek a picsájukon hónapok, meg évek óta. Az összes naplopó parazita szarcsimbókot agyonverném.)

2021. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18


Megvan ennek az oka, nem vagyunk megfizetve.

2021. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nagyon rossz lelkiallapot miatt beteget jelentettem, viszont ha bent vagyok, es nem rosszul, akkor ugyanugy dolgozom. Nekem ottlenni maga a feladat, munkaval nekem is jobb, hogy telik az ido. Voltam arufeltolto is, es mi nok a raktarban huszkilos dobozokat emelgettunk a kaosz miatt, de itt is a logas jobban farasztott volna. Az unatkozas megol. Ha pedig szabad lehetek, nem unatkozom.
2021. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!