Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok-e már nők között...

Dolgoztatok-e már nők között egyedüli férfiként betanított munkásként?

Figyelt kérdés
ha igen mik a tapasztalataitok?

2021. szept. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Betanított munkásként még nem dolgoztam csak nők között, de irodai munkán igen, hát egy vicc volt :D


Egyrészről folyamatosan minden adandó alkalommal szarozták egymást egymás háta mögött, másrészről nagyon durván elvolt magától szállva az összes.


Például volt olyan, hogy 8 órától volt munkaidő, én 7:45-kor odaültem a gép elé, bekapcsoltam, közben nyomkodtam a telefonom, és odajött az egyik, aki nem is a felettesem volt, hogy azonnal kezdjek el dolgozni vagy elveszi a telefonom lol :D


soha nem dolgoznék úgy, hogy csak női kollégáim vannak, még a nők maguk is elismerik, hogy az még nőként sem kibírható.

2021. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még a pályám elején voltam irodai asszisztens, kifolyt az agyam még nőként is attól a pitsavihartól, ami néha odabenn ment. Kínomban már írtam a páromnak, hogy mik mennek az irodában, az anyukák gusztustalan sztorijaitól kezdve a horoszkópon át a "hogynézmárki" című áskálódásig minden volt. Volt, hogy rám is rámszálltak, de alapvetően csak fintorogtak, mert tudták, hogy köztem és köztük az az alapvető különbség, hogy én még lehetek ott magasabb beosztásban 2 éven belül. Emiatt csak azon nyekeregtek, hogy hülye vagyok, mert egyetemeset játszok, nem babásat (ők fogalmaztak így). Kb 2 normális nő volt az egész részlegen, hamar ott is hagyták a helyet.


Aztán átraktak végre az IT-ra és ohh istenem, szebb hely lett a világ. Két menedzsert és egy fejlesztő lányt kivéve férfi kollégáim van és egy megváltás ebédszünetben jókat beszélgetni, nem pedig elbújni az ételhordós dobozod mögé, hogy ne legyen leolvasható az arcodról az, amit kivált belőled a hülyeségük és a kicsinyességük.


Bár lehet, hogy ez a képzetlen nők rákfenéje, magasabban képzett nőt nem igazán láttam így viselkedni.

2021. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekem is ez a tapasztalatom, kemény világ. 8 órán át pletykálnak és a nap végén megkaptam az aktuális szappanopera összefoglalóját. Egészen hihetetlen min tudnak pörögni, olyan apró hülyeségeken például, hogy valaki hogy nézett rájuk vagy hogyan köszönt.
2021. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Én voltam fel is mondtam nem éri meg sokáig maradni rámenek az idegeid.Ja meg mivel férfi vagy idővel neked minden munkát tudnod kel majd.Meg majd minél több feladatot is adnak amit szintén neked kel meg csinálni mivel férfi vagy.Meg az ilyen helyek nem hatékonyak szóval maguktol tönkre mennek idővel.Ja meg rá foksz jönni hogy, nők milyenek valójában.Én csak 1 lányt találtam aki normális volt de az lépet is és én is mentem.Azota se találkoztam hasónlo lányal de tudom hogy, van normális is köztük.Meg nők nél nem számit milyen okos minden apró dolgon felhozák magukat.
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!