Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Le kell állítani az ilyet...

Le kell állítani az ilyet vagy inkább ne foglalkozzunk vele és úgy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Kolléganőm, szerintem, meg van győződve róla, hogy ő a legokosabb a munkahelyen. Mindenki munkáját hangosan kritizálja, folyton észreveszi a hibát és hangosan szóvá teszi. Főnöknek hiszi magát, de abból is az agresszív fajtának. Ugyanakkor meg van róla győződve, hogy milyen népszerű. Mindenkivel nagy hangon beszélget. Ráakaszkodik az emberekre. Eléggé leural mindenkit. De szólni nem nagyon lehet neki, mert ha megsértődik, még rosszabb. Akkor jön a passzív agresszió.
2021. szept. 29. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod leállítani sehogy, csak eltávolodni tőle vagy ignorálni. Én megmondanám neki hogy hagyjuk egymást, ne főnökösködjön felettem és ne is szóljon hozzám. Ezután minden hülyeségét semmibe venném, nem érdekelne.


Hogy másokkal miket csinál, az már az ő dolguk.

2021. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni amennyire lehet. Csak a nagyon szükségeset beszélni munkaügyben. Csak a jelenléte is leszív
2021. szept. 29. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kivülálloként könnyü ezt mondani, de én simán csak, nem foglalkoznék vele, hanem végezném a munkám és kész. Feltételezve persze, hogy nem fizikai akadályoztatásról, esetleg fenyegetésről van szó.

Szerintem ha látja, hogy nincs hatása annak amít csinál, akkor előbb utobb abba hagyja.

2021. szept. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!