Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen senki se szólt...

Munkahelyen senki se szólt hozzám 1 hete (teszteltem) foglalkozzak ezzel?

Figyelt kérdés

A munkahelyen szöget ütött a fejembe valami nevezetesen az hogy ha én kezdeményezek beszélgetést akkor szinte akárkivel tudok és leáll velem, de mintha mindig csak én kezdeményeznék velem soha senki.


Ezért végeztem egy tesztet. Elhatároztam h 1 hétig senkihez se szólok és megnézem hozzám ki szól.

Megjegyzés: a napi munkához szükésges alapkommunikációt nem számolom ide (van papír a nyomtatóban - nincs- az ilyeneket nem számolom).


Eredmény: 1 hétig senkihez se szóltam max köszöntem és hozzám se szólt senki 1 hétig.

Senki 1x se jött oda hozzám 1 mondatot is váltani.

Vagyis a megérzésem h mindig én kezdeményezek az bejött igaz.


Mihez kezdjek most ezzel? Foglalkozzak vele?


2018. febr. 6. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Minek foglalkoznál? Nem érdekled őket.
2018. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

LOL :D


örülj neki, közömbös vagy mindenki számára, nem foglalkoznak veled, nem rúgnak beléd, nem áskálódnak, piszkálódnak, kötözködnek. Álom élet, álom munka.

2018. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"nem áskálódnak, piszkálódnak, "


Hát azt nem tudhatjuk. Ki tudja ki kit fúr a háttérben.

Ki tudja miket mondanak akár full kamu dolgokat rólam a főnöknek.

Akár.

2018. febr. 6. 10:43
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az, Zsolti ? :-P
2018. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsolti még csak hímnemű se vagyok
2018. febr. 6. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:

És hogy érzed magad? Mi jót olvasol mostanában? Milyen zenét szeretsz? Ezt ismered? nagyon szép a képek is, megnyugtató

https://www.youtube.com/watch?v=dtLHiou7anE&t=2s

2018. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocsi ha összetévesztettelek valakivel.

Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak. Az emberek érzik azt, hogy ki hasonló gondolkodású mint ők. Azaz hiába beszélgetsz el valakivel akármiről az egy elég felszines beszélgetést eredményez. Ha valaki hasonló legbelül mint te akkor keresi a társaságod. Valszeg a munkatársaid mind mások személyiségileg mint te és ezt érzik . Emiatt nem közelednek feléd. Én ia meg szoktam érezni ki az aki hasonló hozzám és azzal szoktam beszélgetni és ez kölcsönös a legtöbb esetben. Viszont vannak olyan munkatársaim akivel évek óta nem volt más egy szián kívűl és nem is keressük egymás táraaságát, mert egymásnak közömbösek vagyunkm

2018. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"el valakivel akármiről az egy elég felszines beszélgetést eredményez."


Hát az tuti hogy én itt még soha senkivel az időjáráson kívül kb semmiről se beszéltem.

Kedélyes eldumálok bárkivel bármiről de ez a "bármi" ez kb a mindennapok banális semmiségei.

2018. febr. 6. 11:48
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Azért figyeld azt is meg, hogy a többiek beszélnek e egymással munka dolgokon kívül.

Ha igen, akkor te nem vagy kívánatos-érdekes a közösségben.

Ha nem, akkor ez egy "biorobot" munkahely, ahol sz@rik mindenki mindenkire.


Utóbbi a legbénább, egy szürke s unalmas emberekkel teli környezet...bár lehet valakinek ez az álma.

2018. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozol ott?Magánéletben is letesztelted már ezt? Lehet ott sem ártana.

Szép időnk van nem?Kicsit kisütött most a nap,bár kicsit hideg van.

2018. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!