Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell folyamatosan...

Miért kell folyamatosan csesztetni a munkahelyen, amiért nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozok, nagy a létszám, viszont ahol vagyok részleg itt csak 10-en vagyunk, és minden nap folyamatosan azt kell hallgatnom, hogy majd a negyedik hullámban megfogok halni, csak egy optimista vagyok, ha nem ezt gondolom, és majd pórul fogok járni, miattam fog leállni a gazdaság, elfogják égetni a hullám annyi halott lesz, stb stb, és minden nap ezt kell hallgatnom, hiába szóltam már, hogy nem érdekel, meg nem vírustagadó vagyok, átestem a víruson, viszont nem szeretném magam beoltatni.


Próbáltam beszélni a vezetőséggel, erre ők is rámszálltak, bár ők nem naponta, de rendszeresen mondják, hogy miért nem oltatom be magam, hát valós veszély van, mindenkit megfogok fertőzni, ez a variáns 8000x veszélyesebb, stb stb.


Nem vitaindítónak szánom, nem is akarom leszólni azokat, akik be vannak oltva, mert saját döntés, de miért kell minden nap csesztetni?


Már nagyon unalmas ezt hallhatni mindennap, hiába kértem, hogy ne mondogassák mindennap.


2021. aug. 30. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Kamuzd azt, hogy be lettél oltva, legyenek boldogok.

Ha meg kérik az igazolványt, azon húzd fel nyugodtan magad, menjenek a pi...ba.

Meg kérdezz ilyenkor vissza, minek izgulnak, amikor ők meg be vannak oltva?

Vagy szrt sem ér az oltás?

2021. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

"Próbáltam beszélni a vezetőséggel, erre ők is rámszálltak"


Én a vezetők helyében csak annyit mondtam volna, hogyha koronavírus miatt táppénzre kényszerülsz, tudjuk, kit építsünk le először, ha úgy alakul.

2021. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, sok hülye van. 2hónapja vagyok egy új munkahelyen. Az interjú elején rögtön hogy titeket zavar hogy nem vagyok és nem is leszek beoltva. Mondtam hogy leszarjuk, te dolgod. Csak sajnos nem mindenütt gondolkozik így munkáltató.
2021. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sixthsense válasza:
78%

Sajnos ilyen a mai világ, nem csak Magyarország. Egyik birka követi a másikat. Személyszerint én sem vagyok vírustagadó, mindig is voltak és lesznek is halálos vírusok, van aki belehal és van aki nem. Van aki fertőzés után túléli van aki sosem fogja elkapni és semmi baja sem lesz, de ha erőszakkal belényomják akkor a szervezete nem bírja feldolgozni és belehal. Sajnos a birkák ebbe nem gondolnak bele mert csak az lehet az igazság amit a TV-ben mondanak...


Szerintem szimplán ne foglalkozz velük, egyszer majd beleunnak a csesztetésbe, ha pedig nem akkor fogadd meg az előbb említett tanácsomat és, ha a témával kapcsolatosan provokálnak vagy próbálnak a véleményed megmásítására törekedni akkor gyermeki egyszerűséggel ne válaszolj vagy tereld a témát egy más számodra relevánsabb felé.

2021. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

2


Ha be vagy oltva is elkaphatod a vírust...csak enyhébb lefolyást ígérnek.

2021. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanígy volt az egyik barátnőm. Nagy cégnél dolgozik, rajta kívül mindenki be volt oltva. Napi szinten alázták ugyanilyen szövegekkel, amit te is írsz. Egyszer megunta, mondta oké regisztrál majd. Akkor se hagyták békén. A főnöke ott az irodában odaültette a gép elé, hogy előttük regisztráljon, nehogy elsumákolja otthon. Szép kis viselkedés... Úgyhogy nyár közepén megkapta az oltást. Még aznap is írta nekem, hogy nem szeretné, de nincs más választása, mert nem bírja lelkileg amit csinálnak vele.

N

2021. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hollófernyiges ***** válasza:
83%
Ha átestél a fertőzésen, akkor az nagyjából egyenértékű azzal, mintha be lennél oltva.
2021. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6: Az szép, hogy belebullyingolják.
2021. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6


Jézusom! Bolondok háza ez a bolygó komolyan.

2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Leírhatnád, hogy miért nem akarod oltatni magad.
2021. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!