Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A lakótársaitok is folyamatosa...

A lakótársaitok is folyamatosan kérdezik tőletek, hogy mikor mész dolgozni és hasonlókat? Vagy ez csak nekem kezd idegesítő lenni…

Figyelt kérdés

Friss vagyok az albis életben és a munkában is. Alig 2 hete költöztem külföldre egy albérletbe és a két lakótársam (magyar albérletes cég, tehát 2 magyar nővel vagyok) folyamatosan a munkával “nyaggatnak”. Mikor megyek, mit fogok csinálni, mikor leszek bejelentve stb… Mind a ketten már többször megkérdezték ezen a héten. Úgy érzem, mintha sürgetve lennék. 20 éves vagyok, ők jóval idősebbek tőlem (HA ez számít valamit).

Máskor csak a közös takarításról beszélünk. Nem haverkodunk, viszont a munka mindig téma, ha egy picivel hosszabb ideig időzöm el velük. Nem szeretek magamról mesélni, de nem tudom a direkt kérdéseket elkerülni. Vannak e hasonló élményetek, esetleg valamilyen módja kikerülni az ilyen élményeket?



2021. júl. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak erdeklodnek, mi van veled. Foleg ha meg nem ismeritek annyira egymast, sok kozos tema nem akad a munka / takaritason kivul. Majd kialakul idovel.
2021. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Keress egy jól fizető állást amit szeretsz is csinálni és ne kerűld a munkát. ENNYI. Ne mond hogy nem kerülőd a munkát mert felismertem benned a munkakerűlőt. Pont ezért is gyakran hozzák fel a hölgyek témának. Azt kell csinálni hogy ha mondjuk jó fizetésért szivesen menni dolgozni akkor találj olyan helyet ahól mondjuk idegen nyelven szövegeket forditasz, tolmácsolsz, stb. és máris nem kell dolgoznod többet.
2021. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, én is húsz éves vagyok, laktam tömegszàllón, amit a cégem biztosított, és ugyanez volt. Megszokott.
2021. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálam mikor kijöttem Angliába.

Gondolom mivel külföldre költöztél valamennyire beszéled a nyelvet. Lehet jobb lenne ottaniakkal haverkodni, mint ilyenekkel.

Én csatlakoztam pár fb csoporthoz mikor kiköltöztem, ott megismertem magyarokat és jófej briteket is.

2021. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!