Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanában miért vannak itt...

Mostanában miért vannak itt rendszeresen érthetetlen kérdések?

Figyelt kérdés
Mostanában csökkent az átlagszínvonal vagy pedig valaki direkt evvel trollkodik? Ezidáig csak kamukérdezők voltak. Most az új formula, hogy valaki direkt úgy kérdez, hogy ne lehessen érteni, mit akar?

2021. okt. 4. 08:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy a legtöbben már unaloműzésre használják a Gy.k.-t, és nem arra, hogy valóban megtudjanak valami fontosat. Tegnap egy olyan kérdésbe sikerült belefutnom, hogy a kérdező azon hisztizett be, hogy az egyik lakótársa használta a samponját. Az ilyeneket nem tudom én se hova tenni.
2021. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy troll. Van pár az oldalon (Balázska, bombanős, Yaris-os Szilvike stb stb). Nyilván nem törlik, bannolják őket, mert jót tesz az oldalnak a rengeteg komment és kattintás
2021. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a kérdés is símán idepasszol:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2021. okt. 4. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz
2021. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felnőtt párkapcsolatok részleget, az ténylegesen egy gumiszoba lett. A legdurvább, hogy ha valaki észreveszi, hogy ismét troll/kamu kérdésről van szó és ezt jelzi is hozzászólásban, azonnal nekitámadnak, hogy hogy merészeli kamunak nevezni :D Holott annyira nyilvánvalóak (pl. mikor az aktuális "incel" gyerek hatodszorra írja ki a felesége megcsalásáról szóló terveit, holott még nőt se látott soha közelről, vagy a rengeteg fake "problémásbarátnő" kérdés, stb) - hogy nem is értem, ki veszi még be ezt a sok baromságot.
2021. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Észrevettem én is, talán, mert nem akarnak foglalkozni vele normálisan, fáradtak, vagy hasonló.
2021. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rébuszokban beszélő kérdező. Szerintem lehet valami szellemi problémája, mert épeszű ember nem képes ilyen hosszú ideig ennyire elszakadni a valóságtól. Nincs egyedül: a munkaügyekkel kapcsolatos témakörökben van még pár kollégája, mint például Balázska (most épp "pokolbeli fagyizás" néven), az alapítványi iskolás őrült, korábban pedig "nettó120ágazati" kolléga. Ők gondoskodnak arról, hogy a kevés értelmes kérdést irtózatos mennyiségű fostengerből kelljen kihalászniuk azoknak, akik normálisan válaszolnának rájuk.
2021. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!