Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon csendes, zárkózott...

Nagyon csendes, zárkózott lány vagyok előbb utóbb a kollégák szóvá is teszik, főleg a hasonló korúak és a nők, mintha ez zavarná őket. Egy idősebb férfi kollégám van aki még sose jegyezte meg. Mi lehet az oka? És a többieket miért zavarja ennyire?

Figyelt kérdés

Nem mindegy ez neki. Miért nem hagynak csak csendben élni.

Az idősebb férfiak elfogadóbbak, mint a nők?


2021. okt. 4. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak nem akar piszkalni vagy aterzi, vagy ismer hasonlót. Nem hiszem hogy altalanosithato az elfogadasa.
2021. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Az is lehet ő is csendesebb alkat.

A többiek talán csak barátkozni szeretnének, nem biztos hogy rossz szándékkal közelednek.

Persze ha normálisan próbálnak beszélni és nem azzal jönnek állandóan, hogy miért vagy ilyen csendes meg hogy mondj valamit.

Egy korosztály vagy a többséggel nagyjából?

2021. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
A csendesség inkább a mindenlében kanál nagypofájúakat szokta zavarni, mert nem tudnak rólad semmi szaftos pletykát. Én is voltam így, valahol meg kell találni a középutat, megtanulni úgy beszélni, hogy ne mondj sokat, de magadnakvalónak se tűnj.
2021. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Én pont ugyanígy vagyok. :D A nőnemű munkatársaimat egyértelműen irritálom a visszahúzódó természetemmel, mintha bántaná őket, hogy nem tudnak bevonni a tyúkólba. A férfi kollégák viszont mindig kedvesek voltak velem. Nem tudom, miért van ez, biztos van rá valami pszichológiai magyarázat, de tudod mit, nem érdekel.

Csak légy önmagad, ez a legfontosabb.

2021. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csinike vagy, ott a magyarázat.
2021. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!