Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek van videohívásos...

Akinek van videohívásos megbeszélése az irodából, az hogy oldja meg hogy ne zavarják egymást a kollégákkal?

Figyelt kérdés

Sokáig otthonról dolgoztunk a járvány miatt, addig minden jól működött.

Azóta viszont azzal szembesültünk, hogy nagyon zavarjuk egymást a közös irodában. Külsős partnerekkel továbbra is videohívás formájában beszélünk, így viszont nagyon nem jó.

- ha más-más megbeszélésen ülünk, akkor káosz az egész, a saját megbeszélésre nem tudunk odafigyelni, cserébe behallatszunk a másik megbeszélésébe is, annak a résztvevőit is zavarva

- ha ugyanazon a megbeszélésen vagyunk többen, akkor is zavaró mert aki ott van, azt halljuk a videohívásban is és élőben is (nem találtunk a zoom-ban némítás funkciót, ha van ilyen, nagyon érdekelne hogy hogy lehetséges!)


Mások ezt hogyan oldják meg? Van erre valami jó megoldás?


2021. okt. 5. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs...valami jo headset. Ha ugyanazon a megbeszelesen vagytok tobben,akkor keressetek egy meetingszobat es onnan telco.
2021. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen helyiségünk (se más üres helyiség) + csak asztali pc van, nincs laptopunk amivel költözhetnénk. :(
2021. okt. 5. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A héten volt közös megbeszélés ahol kettő gépről kellett kettőnknek becsatlakozni egy irodából. Én a saját gépem windows hang funkciójával némítottam a mikrofont és a hangszórót, és a kollégám gépe volt kihangosítva és az ő mikrofonján keresztül hallatszott az is amit én mondok.


(normál esetben csak egy asszisztens van az irodámban, az meg nem szólhat ha én megbeszélést tartok, csak csendben dolgozgat, így a párhuzamos külön megbeszélésre nincs javaslatom)

2021. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!