Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs minimum egy életképes...

Ha nincs minimum egy életképes diplomád akkor falhozvert lóbráner vagy?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy már a tököm kivan ezzel az országgal. Vidéken kevés pénzből éltem, úgy nőttem fel...


Majd nem fizettek ki és felmondtam és nem lett munkám, feljöttem ide a fővárosba és egy év se kellett, hogy a multi azt mondja kész vége, létszámstop.


Majd áthelyezzünk kolléga, és be akarnak rakni a c. közzé rabszolgamunkára.


Ha előbb tudom, miféle sors vár rám elmegyek valami gépészmérnöknek vagy villamosmérnöknek vagy szerzek valami ütőképes szakmát... mert ez így egy vicc.



2021. okt. 6. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szerintem nem a papír a bajod, hanem hogy piacképes tudásod nincs.
2021. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm sem "lóbráner", gimi után fogászati asszisztensnek tanult, 350 a nettója (22 éves).

Piacképes tudás, ez a jelszó.

2021. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor menj külföldre, nem tudok mit mondani. Mi a kérdés?
2021. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Jelenleg akkor töltheted be ezt a magas státuszt a társadalomban, ha nem elled, elleted a pároddal és nélkül a gyerekeket. IV. o. állatpolgárként kezelik azokat, akik kiesnek ebből a körből, - persze a befizetéseiket azt számolatlanul és akár többször is elfogadják...
2021. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

2 diploma abból egy mesterszak

Sajna ez is sokszor kevés

2021. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Még most sem késő szakmát tanulnod.
2021. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Sima szakmáim vannak, és hétszámjegyű bevételem havonta.

Valahogy nem érzem magam falhozvert lóbránernak.

2021. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Annak éreztem magamat, mivel a frissdiplomás kiscsikók akik a céghez jöttek újonnan majdnem dupláját kapták az én fizetésemnek, úgyhogy 40 után mégiscsak lett diplomám az addigi "szakmámból".
2021. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
"elmegyek valami gépészmérnöknek vagy villamosmérnöknek" azt hiszed, olyan egyszerű elvégezni egy egyetemet? Még egy gépészmérnökit sem egyszerű! Pláne, akinek ilyen a helyesírása!(közzé például) Legyen egy jó szakmád, azzal kezdhetsz valamit. Azok vannak felháborodva, akik semmit nem tettek le az asztalra! De az országot tudják szidni.
2021. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!