Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ötlet-e elköltözni a...

Jó ötlet-e elköltözni a fővárosba a több lehetőség reményében, ha jelenleg van egy olyan munkahelyem amit szeretek, de a környéken nincsen több lehetőség?

Figyelt kérdés

Közgazdász diplomám van, illevte jelenleg a Pénzügy mesterszakon tanulok utolsó évesként.


Van egy jól fizető munkahelyem, szeretem amit csinálok, jó a csapat is.


Viszont elgondolkoztam rajta, hogy most vagyok 26 éves, és ha egyszer innen kirúgnak, vagy szimplán a váltás mellett döntök, akkor nem lesz nagyon lehetőségem a környéken, ezért elkezdtem gondolkozni, hogy felköltözök Budapestre, hiszen mikor költözzek, ha nem most szingliként, még gyerek nélkül.


Mármint úgy gondolkodok, hogy hiába szeretem nagyon a munkám, és amúgy a környéket, előbb utóbb elfog jönni a váltás ideje, és jobb lenne most elköltözni, hogy több lehetőségem legyen, mint később, mert most még könnyebb.


2021. okt. 7. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló szituacioba keveredtem,es nem tudok donteni mit tegyek..ha gondolod,privatban beszelgethetnenk
2021. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mostani munkahelyednek van köze ahhoz, amit tanulsz? Ha igen, akkor a suli befejeztéig még maradnék, mert egyrészt szakmai gyakorlatnak betudható, másrészt referenciának is hasznos, és elég a suli végeztével elkezdeni nézni a jobb lehetőségeket. Ha a munkád nem kapcsolódik a tanulmányokhoz, úgy célszerű váltani, hogy szakmába, és jó pont az előrelépési, fejlődési szándék egy interjún.
2021. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az a munkahely, akkor nem érdemes elmenni: ez biztosabbnak néz ki, mint hirtelen váltani egy ismeretlenbe.
2021. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Budapest élhetetlen. Minden ember próbál menekülni innen.
2021. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj ez nem amerika, hogy elmegyünk a nagyvárosba szerencsét próbálni.

Jelentkezel, összeszervezel pár interjút, max felmész 1-2 napra és ha már megvan a biztos állás, felköltözöl. Fordítva hülyeség.

De azért pest sem egy kánaán. 😂

2021. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!