Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ősszel és télen nehezebben...

Ősszel és télen nehezebben tudok munkát találni mint tavasszal vagy nyáron?

Figyelt kérdés

műszaki suliban végeztem őszre egy tanfolyamot és úgy terveztem, hogy mihamarabb szeretnék munkába állni a munkatapasztalat és a pénz miatt is természetesen.

az lenne a kérdésem,hogy tényleg igaz ősszel és télen kevesebb embert vesznek fel munkahelyekre mint tavasszal és nyáron?

23/f



2021. okt. 11. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, tavasz és ősz az amikor több van, Nem véletlenül ekkor rendezik az álláskeresőknek is a kiállításokat.


A Nyár a legsilányabb, Télen meg az ünnepi időszak körül.

2021. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az év vége közeledtével egyre kevesebbet hirdetnek, így valóban kevesebb a lehetőség is. Aztán év elején beindul megint.


Ha sürgősen akarsz valamit, most azonnal tedd oda magad, mert pár hét múlva feleennyi hirdetés se lesz, decemberre meg kb. semmi.


Én 2 éve ilyenkor kerestem, de csak ímmel-ámmal, végül február lett belőle. Nem érdemes halogatni.

2021. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Vendéglátóiparban igen.
2021. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ascelpius ***** válasza:
Nyáron a szabadságolások miatt belassulnak a toborzási folyamatok, télen pedig a két ünnep közti szabik miatt és az évzárás miatt
2021. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már most látszik hogy kevesebb a hirdetés.. Decemberben halál.. Nyáron több volt.
2021. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg mi van most, alig van új hirdetés.. :S
2021. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!