Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nőből miért lesz sokkal...

Egy nőből miért lesz sokkal nehezebben műszakvezető vagy főnők?

Figyelt kérdés
Sok helyen ferfi a fonok es a muszakvezeto.Nobol nem sok van? De miert megy ez a megkulonboztetes?? Egy nonek miert kell mindig tobbet bizonyitania munka teren vagy feljebb jusson a poziciojaba??
2017. szept. 2. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nőkből is van bőven.

2. Nem csak a nőnek kell "bizonyítania", ugyanúgy előre juthat mint egy férfi.

2017. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem sok helyen jártál az is biztos. Húsüzemben, gyárakban, egészségügyben én eddig 99 %-ban női műszakvezetőkkel találkoztam.
2017. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 4 műszak vezetőből 3 nő. 2 igazgató helyettes mindkettő nő.

Ez amit leírtál régen így volt. De nagyon régen, kb 100 évvel ezelőtt. Manapság meg már csak a szélső balos propagandákban van ez így képernyőn és papíron.

2017. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 munkahelyem volt eddig, mindegyik helyen nő volt a műszakvezető/csoportvezető, a legtöbb helyen a főnök is.
2017. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok megsérteni senkit, de a vezető típus általában férfi.
2017. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért férfi a "vezető típus"? :)


Egyszerűen el kell választani az érzelmeket a munkától és ez sokszor nehezebben megy egy nőnek, de én azt gondolom nő is lehet jó vezető.

Igen is megvisel, ha ki kell rúgnom valakit, akinek a munkájával nem vagyunk elégedettek, ugyanakkor értékes embernek tartom, emberileg jól kijövünk. A férfiak ezeket a dolgokat könnyebben rendezik magukban, ez tény, de tiszteletet ki lehet vívni nőként is.

A mai világban szerintem egyre több a vezetők körében is a nő.

2017. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
mert a ferfiak ehhez is jobban ertenek, nincs ezen mit szepiteni.
2017. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!