Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi stressz teszi ezt?

A munkahelyi stressz teszi ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Júliusban kezdtem el dolgozni egy IT cégnél amit nagyon szeretek. Jó fej kollegáim vannak, kedvesek és segítőkészek, főleg hogy junior vagyok mindenben segítenek ha kérem. DE kezdem az észrevenni hogy valószinűleg munkahelyi stresszem van. Csak hétfőtől péntekig kell dolgozni de ebben az 5 napban szinte minden nap el kell mennem nagy WC-zni. Nincs hasmenésem de felvagyok folyamatosan puffadva és mindig WCre kell mennem napi 2-3 amikor nem csak sárgát akarok dobni. De hétvégén mikor itthon vagyok ilyen egyáltalán nincs.

Bocsi ha kicsit szedett-vedett az írásom, már fáradt vagyok:D

Még azt hozzá teszem hogy elég nyugodt ember vagyok.


2021. okt. 11. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
A sok alkohol. Vegyél kicsit visszább!
2021. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogyasztok Én is alkoholt, nyilván. De nem mindennap. Max hétvégén de akkor se viszem túlzásba
2021. okt. 11. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A stressz egyik tipikus megnyilvanulasa lehet.
2021. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétköznap ugyanazt eszed, mint hétvégén?
2021. okt. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Nem pont ugyanazt de hasonlót
2021. okt. 12. 06:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ülőmunkát végzel, próbálj többet sétálni, az segít a puffadáson.
2021. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zeller és petrezslyemallergiám van. Én soha nem használtam ezt a két alapanyagot, mikor főzök, a családom se, úgyhogy akkor derült ki, mikor elmentem egy gyorsétterembe dolgozni, majd egy év múlva jelentkeztem dokinál, hogy szerintem nem normális, hogy egy éve fosok. Mint kiderült, kb. mindenbe beleteszik fűszerként kis mennyiségben. És tényleg, ha rendelek, vagy házon kívül eszek, akkor pár óra múlva jön is a sietős barnamedve.

4-es voltam, csak ezért kérdeztem, de simán lehet munkahelyi stressztől is, vagy esetleg hétköznap máshogy eszel...

2021. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet tőle,igen.
2021. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!