Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak az önéletrajzomba,...

Mit írjak az önéletrajzomba, ha még soha nem dolgoztam és csak egy érettségim van?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, csak a Burger Kingbe szeretnék jelentkezni.

2021. okt. 12. 22:56
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a kedves választ, de betegség miatt nem csináltam eddig semmit, mielőtt még kötekednétek.
2021. okt. 12. 22:59
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pályakezdőként is van esélyed, csak fogalmazd meg szépen és legyél kedves az interjún, aztán máris tied a munka:)

Sok sikert!

2021. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Interjún, hogyha kérdezik, hogy eddig miért nem csináltam semmit, akkor érdemes elmondani, hogy betegség miatt? Nem nagyon szeretnék erről beszélni, nem tudom hogy pontosan milyen egy állásinterjú. Illetve ugye van egy szakmám is, dajka, természetesen ezt is beleírom, de semmi köze a Burger Kinghez. Így ezen a kettőn kívül még az adataimon kívül gondoltam írnom kellene valamit még magamról, de kicsit bajban vagyok vele, mivel általában olyanokat szokták írni, mint például: Szeretek csapatban dolgozni, igényes vagyok a munkámra, a környezetemre, stb. De én ilyeneket nem tudom hogyan írhatnék, holott nincs semmilyen tapasztalatom.
2021. okt. 12. 23:06
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Mit írnál? Nemlétező munkahelyet biztos nem. A valóságot, és ha kíváncsiak, akkor az interjún rákérdeznek az okára, de nem hiszem, hogy érdekli őket.
2021. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%

Írd le a neved elerhetoseged címed ( elég város, varosresz, csak hogy tudják honnan fogsz bejárni) egy normális arcképet tegyél ki.

Általános iskola és gimi, mettől meddig, itt írd azt is, ha volt tagozat.

Ha volt sportolói múltad, azt részletezd. Akkor is ha hobbiból úsztál 6 évet hétvégente. Vagy bírod a 100 kmes bico túrákat.

Írd le, hogy mit adott neked a sport,pl: kitartást

Ha van hobbid, amiben perfekt vagy, írd le: pl gitár, bicikli szerelés, programozás, rajz, olvasol.


Írj egy sort hol láttad a hirdetést és miért akarsz ott dolgozni: kell a pénz a tanulmányaidra, fiatalos csapatban akarsz dolgozni stb

2021. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
97%

Nem hiszem, hogy érdemes lenne az általános iskolát is beírnia, teljesen felesleges, főleg akkor, ha többször váltott iskolát. Gimnáziumnál is szerintem a végzés éve/helye a lényeg


Mivel a kérdező beteg volt nem biztos, hogy van/volt komolyabb sport vagy hobbi.


Én nem dolgoztam még Burger Kingben, de szerintem ezeken a helyeken olyan kevés munkaerő van, jönnek mennek az emberek, hogy szerintem felvesznek akkor is, ha nincs sok minden az önéletrajzodban feltéve ha igényesen van megcsinálva és látják, hogy nem vagy debil. Meg az interjún is normális megjelenésed van.

2021. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyen pályakezdő önéletrajz formátumok, azok elég jól ki tudják tölteni a semmit
2021. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen, vidéken születtem, majd általános iskolás koromban is volt egy váltás, Debrecenbe költöztünk, pár éve pedig Budapestre, szóval a gimnázium utolsó két osztályát is más iskolában töltöttem, így arra gondoltam, hogy az iskola nevét és a végzés évét írnám csak. Nem sportoltam soha, nincs olyan hobbim sem, amiben annyira kiemelkedően teljesítettem volna, bár szeretek rajzolni és időben balettoztam, később pedig táncoltam, de nem gondolom, hogy ezeket bele kellene írnom. Inkább az a része érdekelne, amit a 6-os írt az utolsó bekezdésben, de ide meg sajnos nem nagyon van ötletem.
2021. okt. 12. 23:22
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Pedig nagyon is írd le a balettot a hobbiknál, ha van valami jó és érdekes dolog, amivel foglalkozol, nagyobb eséllyel fognak behívni, meg érdeklődőbbek is lesznek.
2021. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

6 OS vagyok. Akkor írtam amikor kiírtad, hogy beteg voltál, így azt nem olvastam. Elég a végzés helye.

Ha kevés is amit írnál fontos a kulalak, helyesírás(tudom az nálam nincs, de nem érdekel hogy a telefon hogy írja itt át)

:)

Tanács, mindig nézd meg a cég honlapját, pl a Burger is írja, hogy értékelik a hűséget. Írd, hogy hosszú távra tervezel, maradnal évekig is. Szeretnél beletanul i, megfelelni. Írd, hogy a cég mindig is szimpatikus volt, ha betértél enni, érezted hogy itt közösség, jó csapat van, amihez szívesen csatlakoznál. Írd, hogy nem zarkozol el a képzésektől és szeretsz fejlődni.

2021. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!