Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem sikerült az érettségim...

Ha nem sikerült az érettségim de 2 évig nappalin voltam akkor mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória.(bocsi)

Szóval önéletrajzot csinálok és az iskolai résznél elakadtam.

2 évig voltam nappali tagozaton érettségire felkészítőn és igaz az érettségi nem sikerült de bizonyítványt kaptam, hogy letettem 2 évet és nem tudom ilyenkor mit szokás írni oda, mert nem szeretném írni hogy érettségire felkészítő osztály, mert hát nem sikerült és így volt, hogy rákérdeztek mikor ezt írtam, hogy nem értem sikerült e, vagy mi volt itt és ezt el akarom kerülni.

A bizonyítványomban viszont szakközépiskola szerepel mint annak felkészítő tanfolyama.

Ti mit írnátok ehhez a részhez?

Minek számít ez a 2 év ha nincs érettségi?



2021. márc. 26. 18:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tudomáson szerint ezen nem sokat lehet hajlítani.
2021. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1.Mondjuk nem is olyan állásokra jelentkezek ahol követelmény az érettségi de valahogy még se szeretném beírni.
2021. márc. 26. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Milyen erettsegi nelkuli allashoz kell egyaltalan CV? 😂
2021. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.szoktak kérni általában és a professionon egyszerűbb jelentkezni így kész önéletrajzzal :D.

amúgy önéletrajz alapján hívnak mert ott van a telefonszám is feltüntetve meg ha volt már olyan tapasztaltod akkor az is előny érted.

eladó, operátor, csomagoló ezekhez is kellett önéletrajz általában :D.

2021. márc. 26. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
semmit 8 általános
2021. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.Több van azért annál nekem...
2021. márc. 26. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ird be, hogy megvan az erettsegi. Sosem kertek meg tolem, lehet neked is szerencsed lesz.
2021. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.rendben köszi :)
2021. márc. 26. 19:54
 9/12 ascelpius ***** válasza:
100%
Bejelentett munkánál belépésnél be kell mutatni a legmagasabb iskolai végzettségről a papírt, nehogy ebből gond legyen
2021. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 általános. Max beírod az érettségit és nem kérik, ha szerencséd van.
2021. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!