Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyem rendszergazdájával...

Munkahelyem rendszergazdájával nagyon jól elvagyok, piszkáljuk egymást, vannak belsős poénjaink, de elég ritkán beszélünk és olyankor hiányzik, mit tehetnék, hogy kevésbé zavarjon, hogy nem beszélünk?

Figyelt kérdés

Életem első munkahelye, így több mindent még szokok, tanulok, munkahelyi kapcsolatokat is. Nincsenek kimondott kollégáim, homeofficeban dolgozom, így igazából csak a rendszergazdánkkal tartok kapcsolatot, ha bármi gond van ugye hozzáfordulok.

És mindig nagyok jol elszorakozunk, poenkodunk, jókat beszélünk. De utána megint 3-4 hétig nem beszélünk, nincs miért keresnem őt.


Félreértés ne essen. Barátom van, nem érzek iránta semmit, neki is családja van, csak ő valami biztos pont a munkahelyemen! De zavar, miután volt meetingünk utána hiányzik a vele való poénkodás, beszélgetés. Aztán idővel "megszokom", hogy nem beszélünk, de aztán kezdődik az egész előlről, mi után ismét beszéltem vele.



2021. okt. 13. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valakivel jó a kapcsolatod, akkor természetes, hogy hiányzik. Ha félsz, hogy több, mint barátság, akkor ne poénkodj vele, csak a szükséges dolgokat beszéljétek meg.
2021. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, nem félek véletlenül sem.

Azt a részt azért írtam, mert ahogy ismerem az embereket rögtön azzal jönnének, hogy szerelmes vagyok stb...


Muszáj lesz kibírnom azokat az időket, mikor kevesebbet beszélek vele

2021. okt. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!