Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a számodra kedvezőbb...

Melyik a számodra kedvezőbb munkaidő beosztás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 23:40
A kérdező szavazást indított:
24/48
Hét napig nappal 12 óra / hét napig szünet / hét napig éjjel 12 óra / hét napig szünet (ünnepnapok szünet)
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ugye tudod h a második törvényellenes ?
2021. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 - Pedig a munkahelyemen az egyik csoport így dolgozik.
2021. okt. 17. 06:57
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk olyan sem ritka, hogy 14 napon keresztül 12(+2 óra túlóra is előfordul néha) van. Hogy ez éjjel, vagy nappal, vagy vegyesen (reggel hazaérsz, 12 óra eltelik, este mehetsz vissza).

Utána persze nem két hét pihenőnap van nekünk, hanem pl. csak 3-4 nap.

De utána lehet hogy 1-2 hét múlva csak 4 napot kell menni a héten. Ez is előfordulhat, mert akár 24 órán belül is változhat az ember beosztása.


Szóval kedves első, attól mert te nem hallottál még ilyenről, létezik ilyen. És nem is olyan ritka a munkahelyem. A kérdező és te is láthattok minket munka közben, akár minden nap. 🤫

2021. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
De miért tűritek ezt el? Én ilyen esetben biztos bejelenteném névtelenül. Nem véletlen van törvényileg is szabályozva, hosszabb távon teljesen kikészül az ember.
2021. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, amit a 3. ír az szerintem teljesen felborítja az ember bioritmusát, hosszútávon komoly betegségeket lehet benyalni ettől :/
2021. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Ha nincs a környéken hova menni hivatkozhatsz akármilyen törvényre, lesz aki elvállalja ezt és menni fog így.
2021. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kettes

Munkaügyi pert nyernél vele

Kicsit olvass róla.

Igen láttam már ilyet de akkor is törvényellenes ha tetszik ha nem.

2021. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is, ha állami szerv\szervezet?

Nem holmi multinál vagyok, vagy vállalkozónál.

2021. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!