Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sztetek ezzel ciki lenne oda...

Sztetek ezzel ciki lenne oda menni a főnökhöz?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, van egy 20 éves diák lány, aki kavargat egy kolegámmal...


Engem ez zavar illetve maga a lány is zavar, nem akarok Vele barátkozni!

Mielőtt azzal jön bárki, az érzéseimhez senkinek semmi köze...


Nem mondhatom meg Neki, hogy hagyjon békén, mert besértődik és cirkuszol...


3 műszakban dolgozunk, hetek óta egy műszakba rakják velem, de diák, semelyik műszakhoz nem tartozik és elegem van abból, hogy Őt kell kerülgetnem.


Sztetek ciki lenne oda menni ahhoz aki szervezi a beosztást, hogy ne tegyék vbelem egy műszakba??



2021. okt. 17. 14:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Sőt, ha több kollégad is van, aki a te beosztásodban kerülné, akkor odamehettek együtt és huvatkozzatok összeférhetetlenségre.

2021. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Másnak nincs Vele baja, a többi fiúval is haverkodik, de én nem szeretnék Vele... lehet többet érzek, nem tudom, de ebbe nem szeretnék belebonyolódni... mint írtam, egy kolegámmal randizgat...


Amúgy jó munkaerő, de én nem akarok Vele dolgozni!

2021. okt. 17. 14:05
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Szóval féltékeny vagy...gratulálok ha kirúgatnád ezért. Menj el te a cégtől ha bajod van a saját lelki nyomorod ne egy ártatlanon éld ki
2021. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
#3, nem hinném hogy kirúgatná.
2021. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2-es!


Nem akarom kirúgatni, de miért kell nekünk együtt dolgozni, ha van más lehetőség??


Amúgy meg már megfordult a fejemben, hogy felmondok...

2021. okt. 17. 14:20
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Ezt most elképzeltem:

Kérdező: - Főnök, szeretném, ha Jancsika engem dugna, de Jancsika Marikát dugja. Légyszíves ne rakd Marikát abba a műszakba, ahol én vagyok, mert uuuuutálom….

Főnök: - WTF?

2021. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jól van, forgasd ki, akkor inkább mondok fel egy éretlen kiscsaj miatt...
2021. okt. 17. 14:29
 8/31 A kérdező kommentje:

Jah és egyébként ha egy érett nőről lenne szó, Vele is lehetne beszélni és talán Ő maga kérné az áthelyezést...


De most nem ez a helyzet!

2021. okt. 17. 14:30
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te hisztizel, meg akarsz kirúgatni valakit csak mert nem jössz be neki, és még a kislányt tartod éretlennek? Elárulom ahogy viselkedsz max 12 éves korig elfogadható, onnantól ciki. Megértem miért nem néz rád a szerencsétlen.
2021. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom kirúgatni, mit nem lehet ezen felfogni???
2021. okt. 17. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!