Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl zöldség, gyümölcs,...

Lidl zöldség, gyümölcs, pékáru kódjait eltudnátok küldeni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, sose jegyeztem meg egyet se, de nagyon kíváncsi vagyok, így muszáj megkérdeznem. Minek kell ez neked?
2021. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbaidőre folvetek,2.gyerkőc mellett szeretném időbe megtanulni még nem kaptam meg,felek sok lesz a meló közbe
2021. okt. 20. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Azért kíváncsi vagyok ki fog vigyázni a gyerekekre. Nálunk itt vidéken a lidőlben van 4,6,8 órás beosztás. Múltkor a párom felvételizett és közölték vele, hogy tök mindegy, hogy melyik beosztást írja alá, zárás után lehet éjfélig maradni, hajnalban meg lehet menni 2-3ra.
2021. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szüleimnél lakunk,eddig is dolgoztam nem volt gond,visszont a tulóràkrol halottak én is.
2021. okt. 20. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Sőt volt olyan is, hogy egyik alkalmazott hazament éjfélkor és már telefonáltak is neki hajnali 2kor, hogy menjen vissza, mert nincs ember, ha ennek nem tud eleget tenni, akkor kirúgják.
2021. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán minek telefont felvenni hajnal 2-kor egy istenverte multinak? A minimum lenne, hogy járó diktafonnal beszélek velük túlórákról és bizonyítékkal gyűjtöm, mennyi pénzt loptak el tőlem, pótlékokkal és készenléti díjjal együtt.
2021. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs ember, akkor miért rúgnák ki azt az 1 hülyét is, aki hajnal 2-kor felveszi nekik..? 😄
2021. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De hogy válaszoljak is kérdező, ezt talaltam most 2 mp-s guglizassal:

[link]

2021. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#7es mert majd felvesznek mást, aki ezért a pénzért vagy kevesebbért lidől robot lesz. Semmi pénzért nem mennék sem a lidőlbe, sem az aldiba. Ha 8 órát írok alá, annyit vagyok hajlandó dolgozni és egy perccel se többet. Ha többet kell dolgozzak az heti max 8 óra, ami törvényes túlóra. Ki is fizettetem. Ha lecsúszást ajánlanak fel, akkor lecsúsztak rólam. Abban az esetben, ha ledolgoztam a heti 40+8 órámat onnantól bármelyik multi bármelyik bolt megb.szhatja magát. Kedves 7es tájékoztatlak, hogy éjszaka az én telefonom sincs lenémítva. Bárkivel előfordulhat bármi a családban és szüksége lehet segítségre. Ebből fakadóan mivel mélyen alszom max hangerőn hagyom a telefonom, hogy biztos meghalljam.
2021. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Öreg, a család nekem is fehérlistás a ne zavarj módban, nem erről van szó.
2021. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!