Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten a Lidl-ben 200e...

Budapesten a Lidl-ben 200e nettóért komolyan kinek éri meg ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam legalább 260-300e megvan nekik. De viccnek találom.



Én azt mondom, hogy 300e alatt nem érdemes Magyarországon dolgozni, egy szoba bérlése elvisz 100e forintot, kaja és egyebek minimum 120-150.000Ft és marad 50e forintod ruha és egyebekre.



2021. okt. 21. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
Annyira bírom az ilyen vinnyogó embereket. Én régebben 100 ezer forintért dolgoztam, mint ahogy az ismerőseim többsége is, pedig mindannyian diplomások voltunk. Ez pont arra volt elég, hogy ki tudtam venni egy lyukat és nem döglöttem éhen. Nem volt jobb meló, a 3 diplomás barátnőm is kihúzott külföldre. Ehhez képest egy 8 osztályos dolgozó ma pampog, hogy csak 300 ezret keres. Vicc.
2021. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

"Kaja minimum 120? 😄 Mit eszel, bélszínt reggelire? 50-60-ból meg van a havi kajám, magamra főzök."


Napi 1000 Ft-ból kijön 3 étkezés? Az igen, pubi, mit eszel, rántott levest üres kenyérrel? Az talán kijön ebből a hatalmas összegből! :D

Mi 250-280 ezret költünk kettőnkre, és bélszínt nem eszünk, ahogy más luxuskaját sem, ennyiből ugyanis nem telik rá!

2021. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat elrontottam, összköltséget akartam írni, sose tudtam 80 ezer alá vinni de akkor szinte alig ettem, meg szendvics stb. kevés zöldség, gyümölcs.


Hol van szoba ennyiért? Gondolom belváros, gettó helyen, rezsi nélkül.


Munkás voltam egy gyárban, sajnos sok embert elküldtek 300e majdnem mindig megvolt. De ez az összegű fizetés alá én nem vagyok hajlandó menni.

2021. okt. 21. 14:22
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Áháháháhá.. én diplomával dolgozom ennyiért
2021. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Ennyit fizetnek mit tudsz csinálni? Elmész valakinek dílerkedni pár hónap után meg elkapnak és várhatod az ítéletet, na melyik a biztosabb. Fixen melózol 200-ért ami ugyanúgy nem jó dolog mert dolgozó szegény maradsz, vagy lehúzol pár évet és járod azt az utat, ha nincs jó tanulmányod.

Ez a valóság, ha nem akarsz külföldre kimenni, vagy az ország végébe kiköltözni hogy ingázhass takarítóként.

2021. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
11# eltévedtél kicsit megvan az érettségim+szakmám is, akkor 100e sokkalt többet ért mint most kb 2-3x annyit.
2021. okt. 21. 14:26
 17/28 A kérdező kommentje:

15# semmit, keleti régióból költöztem fel ott még rosszabb a helyzet. Átlag fiú az 120-150e.


Ez a Fidesz kormány hibája 100%-ban, mert éjjel nappal lopnak, Én megyénként osztottam volna el az uiós pénzeket munkahely teremtésre, és közút javításra.

2021. okt. 21. 14:31
 18/28 anonim ***** válasza:
96%

dolgoztam annó 10+ évvel ezelőtt a lidlnél.. ha a főnökség nem volt volna gyökér még mindig ott lennék.


Megsemmisítésnél ládaszámra ment a banán, a barack, a szőlő a megsemmisítő konténerbe.. én meg annyit pakoltam a kocsiba, hogy kb belefulladtunk utána.


mikor leborították a raklapról a csokit, az összeset leírták selejtnek. Akkor kb 60kg csokit pakoltam a kocsiba.


371e-es kezdőbér meg kimagasló. Multinál, vezetői pozícióba 5 év után sincs ennyim. Pedig nagyobb rajtam a felelősség, mint egy bolti dolgozón.


Az se felejtsük el, hogy dolgozói vásárlói kedvezmény is van.

2021. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18# Gondolom üzletvezető lehettél, hogy nem nyomtak fel a többiek.
2021. okt. 21. 14:46
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

Én sem èrtem hogy képesek az emberek havi 2-300k forintért full time dolgozni, de hát a szükség nagy úr.

#2 -nek azért megírnám, hogy millio felett van a havi bevetelem, de a baratnom mindenben állja a rá eső részt, nyaralástól rezsin át a koktélig. Így is lehet.

2021. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!