Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szégyen nem bírni a fizikai...

Szégyen nem bírni a fizikai munkát?

Figyelt kérdés
Például nagyon elfáradni,annyira hogy másnap nehezen keljen fel az ember,és a teljesítménye lecsökkenjen drasztikusan.
2021. okt. 22. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát egy olyan munkahelyen, ahol ez számít, biztos kicsit szégyen, de úgyse sokáig akarja ezt egy elfáradós ember csinálni, tehát inkább nem szégyen, mint inkább váltásra késztető.
2021. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Mert ki nem fárad el és kel nehezen? Az már más kérdés hogy a többség összeszorítja a fogát, és rendesen végzi a munkáját így is.
2021. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Attől függ mitől.

Ha egy 120 kilós kövér ember így kivan egy kis csomagolástól, az szégyen.

Ha egy erós, izmos ember így kivan egy egész napos betonozás után, az nem.

2021. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bírom a fizikai minkát. Ha szégyen, szégyen, pont leszarom. Úgysem végzek ilyesmit.
2021. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Megszokás kérdése. Aki rendszeresen csinál ilyet, az hozzászokik. Aki évente 1-2-szer, az kidöglik tőle.

Amúgy fizikai munkák közt is óriási különbség lehet. Még pl. az ásásban is: nagyon nem mindegy, mennyire kötött a talaj, amit fel kell ásnod, vagy vannak-e ott fa gyökerei.

2021. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Én sem bírom. Nem is akarom bírni, féltem magam. Csak úgy terhelem a szervezetem, ha előtte be tudok melegíteni, utána le tudok nyújtani és kontrollált a mozgás (röviden, ha sportolok). De emelgetni dolgokat, 8 órákat mászkálni nem ez a kategória...


Csinálja az, aki kevésbé érzi magát törékenynek és esendőnek. Én azt csinálom, amiben jó vagyok. Mindenki más is tegyen így. Ettől még nem lesz egyikünk sem kevesebb.

2021. okt. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem szégyen, konditól függ. Én is nehezen bírtam több évnyi irodai munka után, de hozzá lehet szokni, ha megedződik a tested.
2021. okt. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a vernyomasom volt a kritikus pont. Ingadozik, leesik. Sajnos nagyon alacsony értékkel nem lehet hegyeket mozgatni.
2021. okt. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként a mai napig kifàradok tőle, pedig ezer éve csinàlom.
2021. okt. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezért van a diploma mánia az országban. A fiatalok között már kisebbségben vannak a fizikai dolgozok.
2021. okt. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!