Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esetleges munkahelyváltás,...

Esetleges munkahelyváltás, hogy tudtok dönteni? Folyamatosan ingázok a két lehetőség között...

Figyelt kérdés

Egyébként még tanulok munka mellett, tehát bármit is csinálok, ha minden jól megy, ez csak ideiglenes. Portán dolgozom 10 órában, sima érettségivel, itt már megszoktam, az emberek egyrészét szeretem, de amúgy igazából nagyrészt egyedül vagyok, ami azért is jó, mert elég magamnak való vagyok általánosságban véve. Na meg őszintén szólva nem is kell megszakadni a munkában, bár ennek hátránya, hogy unalmas, de ennek megfelelően a fizetés is nagyon kevés,kb 140-145 körül, plusz fizetett szabadság csak papíron van...


Közben ismerősön keresztül adódott egy másik lehetőség hasonló munkára, ahol kicsit több feladat lenne, de ott sem vészes annyira, viszont sokkal több ember venne körül, plusz 24/48-ban kellene dolgozni (este pár óra alvással, már ha tudnék egy "idegen" helyen) de normálisan bejelentve, fizetett szabadsággal stb, természetesen a fizetés is több lenne. Valahogy aggódok azon, hogy két szék közül a padlóra esem, és bánni fogom, hogy váltottam, még úgyis, hogy a jelenlegi helyen sem annyira jó. Plusz ugye mivel ismerősön keresztül mennék oda, tartok attól is, hogy ha pl. nem tudok eléggé beilleszkedni vagy valami, akkor neki lesz égő, hogy "kit vitt oda".



2021. okt. 27. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Iskola melletti láblógatós munka. Minek váltanál olyanra, ami beosztásban rosszabb, elvárásokban rosszabb, többet kell dolgozni? Unatkozás helyett tanulj és letudod a sulit könnyen és jobb eséllyel indulsz a munkaerőpiacon.

Nyilván ha kajára kell a pénz, akkor nincs miről beszélni, de feltételezem nem erről van szó.

2021. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fényevő :D tehát kajára is kell a pénz. De igazad van, lehet, hogy kifizetődőbb maradni.
2021. okt. 28. 13:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!