Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be vagy oltva?

Be vagy oltva?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 20:40
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor miről beszélünk?"


Oltás nélkül jó eséllyel belehaltál volna, ennyi.

2021. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
2%
41-es, tudtam, hogy lesz olyan nagyokos, aki ezzel fog érvelni.
2021. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
58%
Ja, vagy a saját, oltással NEM szétkúrt immunrendszered röhögve legyőzte volna úgy, hogy nem vergődsz 3 hétig. Lehet, el sem kaptad volna, csak így, hogy az oltás már szétcseszett félig.
2021. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
74%

attól még így van, hogy ostoba vagy felfogni, hogy mit jelentenek a valószínűségek


mint amikor a biztonsági öv okozta sérülések miatt rinyál valaki, és amikor felhozza valaki, hogy kirepülve az autóból szétkenődve a betonon azért rosszabb lenne, akkor annyit mond, " tudtam, hogy lesz olyan nagyokos, aki ezzel fog érvelni."


tudtad nyomorék? akkor miért beszélsz hülyeségeket?

2021. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
36%

44-es, mielőtt leostobáznál: Tudod, a vicces az, hogy előtte kb. 14 évig nem voltam náthás SEM. Mindezt úgy, hogy nem barlangban élek, tehát bevásároltam, utaztam, adott esetben beteg gyerekre vigyáztam a családban, dolgozni járok, tömegközlekedek.

Náthás sem voltam. Most pedig jött ez, szóval engem senki nem győz meg a harmadikról.

2021. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
91%

A vicces az, hogy neked gyerekként nem kellett annak a kockázatával élned, hogy meghalsz gyermekbénulásban, diftériában vagy tetanuszban.


A kézmosásról is kell előadást tartani?

2021. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
80%
Be, háromszor, mert az első 2 Sinopharm értékelhetetlen védettséget alakított ki.
2021. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
86%
Be, de a harmadikat nem igazán szeretném felvenni, mert okozott mellékhatást. Persze ha muszáj lesz, akkor beoltataom magam megint, nem vagyok oltásellenes. Csak azért picit csalódtam, nekem semmi ellenérzésem nem volt alapvetően az oltással kapcsolatban, aztán mégis megzavart a szervezetemben valamit. Hivatalosan meg még mindig tagadják, hogy ez az oltás miatt lenne, pedig neten sokan beszámolnak ilyen mellékhatásról, és az orvosom is mondta, hogy több ilyen panasszal érkeznek hozzá.
2021. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi utolsó mindegy mit mondunk hulyenek leszunk nezve.
2021. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
87%

#51 Ha ez nekem szólt, nem vagyok sem tanulatlan, sem konteó hívő. Pfizert kaptam, azóta kb nem menstruálok, előtte soha ilyen bajom nem volt (lassan fél éve, és nem vagyok terhes). A neten rengeteg hasonló beszámoló van nőktől, és a nőgyógyászom is mikor mentem ezzel hozzá, rögtön kérdezte, hogy Pfizert kaptam-e, mert azzal vannak ilyen problémák. Ehhez képest a hivatalos álláspont még mindig ott tart, hogy ja, néhány embernél lehetnek ilyen zavarok utána, de ez amúgy nem is magától az oltástól van, csak az oltás miatti stressztől, vagy oltástól függetlenül jön elő, csak összekötik az emberek. Persze, ne nézzenek már hülyének...

Ha még egy kell, akkor tuti Astrát kérek, kösz nem kell még egy Pfizer, sem az egykutya Moderna.

Olvass utána nyugodtan (gondolom vagy annyira tanult, hogy tudj angolul), rengeteg nő ír ilyenről, csak senkit nem érdekel, mert a női ciklus úgyis olyan kiszámíthatatlan, biztos csak hisztikézik megint a gyengébbik nem. Bezzeg ha a férfiak pöcörőjével csinálna valamit, már rég vizsgálnák.

(49-es voltam)

2021. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!