Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be vagy oltva?

Be vagy oltva?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 20:40
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
4%
51. Én sem vagyok tanulatlan (két egyetemi diplomám van). De nem fogom kitenni magam egy ilyen kísérletezgetésnek. Egyszer el is ájultam egy oltástól, s majdnem nyomorék lettem miatta. Az a szomorú, hogy felnőtt embereknek meg akarják mondani, mit tegyenek. Én nem szólom meg azt sem, aki beoltatja magát, de helyettem ne akarjanak már dönteni. Nem a konteókról van szó, hanem arról, hogy még a gyógyszereknek is van mellékhatásuk, nem még egy ilyen löttynek, amit rögtön a vérkeringésedbe kapsz. Különben is, arról volt szó, elég kettő, de most kell egy harmadik. Nonszensz egy olyan betegség ellen rendszeresen oltakozni, amit félévente megkaphatsz, hacsak nem vagy 80+ éves. Egyébként én meg olyanról hallottam, hogy a petefészkét kellett eltávolítani egy nőnek a Pfizer miatt, mert majdnem elvérzett. Olyat is hallottam, hogy három nappal az oltás után meghalt valaki.
2021. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%

A másik meg, hogy valamelyik nap azt hallottam egy híradóban, hogy ezeket az oltásokat már 10 évvel ezelőtt kifejlesztették a sars vírus ellen. A lényeg az, hogy most szépen elhasználják ezeket. Ha kísérletezgetni akarnak embereken, kérdem én, miért nem fizetnek érte legalább. Mondjuk én 1 milliárd forintért sem adatnám be, mert nem akarok ennyi idősen az oltás mellékhatásaitól bajt szerezni. Ha a vírusba hal bele valaki, az pedig azért lesz, mert nem elég erős a szervezete. Ha én belehalok, úgysincs nekem se kicsi, se nagy.

Németországban volt egyszer egy botrány, mert kéz vagy láb nélkül születtek gyerekek egy olyan gyógyszertől, ami elvileg csökkentette a terhességgel járó kínokat. Aztán fizettek is az embereknek ezért, de attól még azoknak a gyerekeknek nem nőtt ki a kezük vagy a lábuk.

(53. voltam.)

38/N

2021. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
64%
54. És Te orvos vagy talán, hogy ennyire tudod? Akkor ne fanyalogj azért, mert Neked kötelező!
2021. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
5%
57. Akkor is kötelező. Van olyan ismerősöm, aki szintén biológus és nem oltatta be magát, inkább más foglakozásba ment. Azt mondta, hogy méreg. Te azért fontoskodsz itt, mert neked kötelező volt. Attól nem kell senkit sem lehülyézni, mert máshogy gondolja, mint te.
2021. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
8%
Mit nem értesz azon, hogy nem volt kötelező? Attól, hogy kitöröltetted a kommentem, mert egy lúzer vagy, azt is elfelejtetted amit írtam?
2021. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
26%

" ezeket az oltásokat már 10 évvel ezelőtt kifejlesztették a sars vírus ellen. "


azt hogyan, hogyha az mRNS technológia nem is létezett?

2021. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem hallottál róla, még léteznek ám dolgok. Ez már 10 éve se volt új technológia, de aki a pcr szót is tavaly hallotta először, az még jó hogy ezt sem tudja
2021. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
56. Hagyjuk itt abba! Én nem sértegettem a te becses személyedet, Te se tedd ezt se velem, se másokkal. Lehet, hogy nagyon jó biológus vagy, de hogy így beszélsz másokkal, meg ilyeneket írsz egy anonim oldalon, azt jelenti, az emberekhez nemigen érthetsz. Hogy Te beoltattad magad az rendben van, de másokat nem fogsz ily módon rábeszélni. Sőt, inkább ellenállást váltasz ki. Ahogy mondtam, én azt az álláspontot is megértem, ha valaki beolttassa magát. Egyébként meg nem is az a lényeg, hogy kötelező-e vagy nem. Annak a hölgynek, akit én ismerek, mondom, kötelező lett volna, de inkább pályát módosított. Mivel jól tud angolul is, elment fordítónak.
2021. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
hm, még mindig nem vagyok halott
2022. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!