Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hibákat ejtettél...

Milyen hibákat ejtettél munkahelyeden életed során?

Figyelt kérdés
Én egyszer többet adtam vissza pultosként (5ezerrel) és mai napig traumaként emlékszem vissza rá (4 éve történt). (nem is az összeg miatt, hanem a helyzet miatt és a szégyen? vagy nem is tudom mi bánt ezzel kapcsolatban)

2021. okt. 29. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba az volt, hogy lelkiismeretesen dolgoztam.
2021. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulóként Németországban dolgoztam egy kastélyhotelben 18 évesen. Nagy volt a hajtás, kimerültek, fáradtak voltunk, ráadásul pont kezdődött az Oktoberfest, amire több ezer meghívót kellett kiküldeni a vendégeknek, cégeknek, üzletfeleknek. Engem kértek meg arra, hogy 2000-3000 levelet hajtogassak össze 3 részre és tegyem ilyen "ablakos borítékba", amit majd másnap elvisz a posta. Meg is csináltam, csakhogy rosszul hajtogattam össze a meghívókat, összekevertem a feladót és a címzettet, így 2 nap múlva az összes levél visszajött a hotel saját címére. Természetesen a postaköltséget felszámolták a szállodának. Na, akkor hosszan elbeszélgettek velem... :)
2021. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűha utolsó. Ez igen!!! Annyira jó!! Persze ott nyilván nem volt vicces. 😂
2021. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Autómosóban dolgoztam. Megörültek, hogy van jogsim. Kiálltam a parkolóba, az első alkalommal a szűk, oszlopokkal tagolt parkolóban meghúztam egy nagyon drága autót. Milliméteres horzsolás, de persze látszott.
2021. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Asztalosként szinte a munkámmal jár, hogy hibázok is, viszont a gyakorlat ezrk eltüntetését is a kezembe adja... legtöbb esetben.
2021. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy gép tisztítása közben megjelent főnököm, én pedig elkövettem azt a nagy hibát, hogy hagytam neki, hogy segítsen. Aki éppen unatkozott, így odajött, én ép a gép tisztításához keszülődtem éppen keszültem felnyitni azt... főnöknek fingja nem volt a gépről, a segítségének köszönhetően a gép egyik csapóajtaja ami önmagában egy 120kgos acéllemez, elkezdett lecsapódni, amit en nem láttam, ugyanis en akkor már nyitottam fel a gépet, amit hidraulikus teleszkópok nyitnak, nekem csak épphogy minimális nyomást kellett ra kifejtenem... a csapóajtó pedig ami ilyenkor ki van biztosítva, csakhát főnök pont úgy "segített" hogy a csapóajtó biztosító szegét kilökte a helyéről, mint a neve is mutatja, lecsapódott... egyenesen rá a bal hüvelykujjamra... amiből tövestől csak egy szétplaccsant szilánkos piros paca maradt a gép fehér burkolatán... nem igazán volt mit visszavarni, mint egy lufi úgy placcsant szét az ujjam... egy hüvelykujj rohadtul tud ám hiányozni a mindennapokban... azzal fog az ember...

Ez sajnos 100% az én hibam volt...

Azt a gépet csakis az én szakmámmal én kezelhettem a cégnél, ráadásul 1hónapos betanulásán is csak én voltam kint németországban... nem lett volna szabad a közelébe sem engednem főnökömet, hiába az övé a gép... ez elég nagy hiba volt és egesz hátralevő életem minden egyes napját megnyomorítottam vele... gondoljatok bele, hüvelykujj nélkül egy kurta seprűt nem tudok rendesen megfogni. Ráadásul balkezes vagyok...

2021. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

2000res évek elején egy hangszórógyárban dolgoztam, dodge-be ajtóba beépitett hangszóróit csavaroztam bele a dobozába, 6darab csavarral.

Jött a szallagon a hangszóró levettem jött alatta egy másik szallagon a doboza, levettem, összecsavaroztam őket aztán áttettem a 3. Szallagra, azzal bement egy hangszigetelt fülkébe, ahol egy néni a meos, meghallgatta, hogy rezonál e... ha nem rezonállt, akkor jó...

De a doboz egyszer típushibás lett, néhány csavarra kézzrl is rá kellett húzni, hogy ne rezonálljon. Már véresre törte a csavarhúzó a kezem, mikor gondoltam belenyomok a csavarlyukba egy kisdarab rágót és rácsavarom a géppel a csavart...

Nem rezonállt, tökéletes volt...

Kipróbáltam mégeggyel... az sem rezonállt, tökéletes volt...

Teljesítmény bérünk volt, napi 800darabot kellett összecsavarozni, de ha többet csinálltunk, akkor annyival több volt a lóvé...

Szóltam minden másik csavarozó srácnak, kétpofára zabáltuk a rágót, és a kis feketebors meretű rágó golyócskákat tömködtük a lyukakba... az összes hangszóró jó lett...

Usa -ban mikor kibontották a kalodákat, tömény mentol szag csapta meg a dodge dolgozóit... utánajártak miért, és hát kint se voltak boldogok, meg a mi főnökeink sem voltak azok... összesen 200.000 usa dollár kárt okoztunk :D

2021. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!