Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a végzettséged és mit...

Mi a végzettséged és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Szereted azt a munkát? Esetleg mást szeretnél vagy mit csináltál volna máshogy, mit tanultál volna?

2021. okt. 31. 14:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%
Tanár vagyok de masszőr vagyok most!
2021. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Két diplomám van, egy nyelvszakos BA meg egy történész MA. Egyik sem ér semmit, jelenleg fordítóként dolgozom.


A másik kérdésedre válaszolva: nagyon bánom mindkettőt, ha újrakezdhetném, teljesen mást választanék. Amúgy mindkét szakot szerettem, de nem adtak semmilyen piacképes "skillt".

2021. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Számítógép szerelő, karbantartó OKJ

Motto tapasz gyárban vagyok

20/F

A “szakmát” ami 4 évig tanultam választhattam volna a szobafestőt, de most már mindegy.

2021. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Huh, így végigolvasva a többiekét kicsit félénken, de nekem csak egy informatikai szakirányú érettségim és egy gépíró bizonyítványom van, meg most lett meg a B2-es angol nyelvvizsgám.


Egy évet dolgoztam teljeskörű rendszergazdaként, egy kisebb cég teljes informatikai rendszerét építettem ki és üzemeltettem.


Azóta nem tudok ismét elhelyezkedni az IT szakmában, akárhová jelentkezek még vissza se hívnak. Biztos velem van a hiba.


Legutóbb benzinkutas voltam, pénz nem volt rossz de egyáltalán nem szerettem.


Most jelenleg nincs munkahelyem, így még kérdéses mi esik.


Óvodás korom óta nagy álmom, hogy zsaru legyek, most értem el azt a pontot, hogy elegem van a munkáltatók leszarom stílusából, hogy megy a sírás, hogy nincs informatikus de alkalmazni egyik se akar, eldöntöttem akkor fityiszt nekik és beadom a rendőr akadémiára a jelentkezésem. Határrendész leszek, áprilisban megyek a felvételire.


Addig meg ha más nem és rávisz a kényszer visszamegyek vidékre a családi vállalkozásba addig.

2021. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Na most fognak rám ismerni sokat gyakorizók, mint userre és ismerőseim IRL. 😅


Környezetmérnök BSc, munkavédelmi technikus OKJ, tűzvédelmi előadó OKJ, Szoftverfejlesztő OKJ, folyamatban levő Programtervező informatikus BSc.


Angol B2 nyelvvizsgám van és B jogosítványom. Az angoltudásom szo-szo aktív, írásban, olvasásban folyamatosan gyakorlom, autót vezetni alig tudok.


A munkám hivatalosan junior szoftverfejlesztő, gyakorlatilag IT-s majdnemmindenes, DevOps, rendszerüemeltetés és egy pici fejlesztés.

2021. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
#24 örülök, sok szerencsét!
2021. nov. 4. 14:43
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Neked és nektek is! :D
2021. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
58%

Érettségi.

Nem dolgozok.

2021. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%

Én csak egy szerény, mezei irodai asszisztens vagyok.

Tanultam programozni is, de beláttam, hogy az nem az én világom.

Elvégeztem egy Gép- és Gyorsíró tanfolyamot, valamint az ECDL számítógépes tanfolyamot.

Ezen kívül van angol nyelvből középfokú nyelvvizsgám.

És hobbiszinten regényeket, novellákat fordítok (ez az álommunkám is).

(L/35)

2021. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%

Van egy emelt érettségim.

Egyetemet otthagytam 2 év után, hogy a gyerekes álmomat kövessem. Bejárjam europát. Hobbi kamionsofőr vagyok. 3 hónapot dolgozok, 3-at lazulok. Élvezem az életet. Nekem sohasem lesz 70 millióm lakásra. Tehát nem is gyűjtök. 26f

2021. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!