Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igaz, hogy szekusként...

Az igaz, hogy szekusként dolgozva nem ajánlott beteget jelenteni, mert akár rögtön ki is rúghatják miatta az embert?

Figyelt kérdés

Ismerős mesélte, hogy egyszer állásinterjún volt Tescóban, és ott ezt kerekperec közölték vele. Úgy mondták, hogy a munkaviszonya alatt egyetlenegyszer egy napot elnéznek, de a következőnél már viszlát. Ja, és azt is mondták, hogy szabadságra, vakációra ne is gondoljon, ha úgy dönt, hogy elvállalja.

Az ilyet törvényesen megtehetik?



2021. okt. 31. 14:59
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
30: Szabadságról visszahívni és szabadnapon berendelni két külön dolog.
2021. okt. 31. 20:15
 32/34 anonim ***** válasza:

[link]


Mulass!

2021. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Akkor ezt az elejéről!Minden kereskedelmi egységre,a Munka Törvénykönyve vonatkozik.Leírt,betartatott K
2021. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Bocs,rossz gombot nyomtam.Kollektív Szerződés is van,meg,Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete is van.Tehát,nem tehetik meg és nem is teszik meg.Az egy kissé zavaró,hogy az egykori Román Titkosszolgálat,a Securitate,hogy jön egy magyarországi kereskedelmi egységhez? Én is boltban dolgozom,KASZ tag vagyok.Tudomásom szerint,itt nincs a Securitate.Meg különben is,nem megszűnt?
2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!