Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Masszőrök! Szeretitek a...

Masszőrök! Szeretitek a munkátokat? Kimerítő fizikailag, vagy egy idő után hozzászoktatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvégeztem egy 10 hónapos masszőrképzést, de végül nem dolgoztam benne. Nem találtam benne állást, meg igazából menet közben rájöttem, hogy ez mégsem az a terület, amivel szívesen foglalkoznék napi szinten. Úgyhogy nekem ez megmaradt csak simán maszekolgatásnak az ismerősi körben.

Egyébként anyagilag mindenképp kifizetődő, és lelkieg is jó érzés, ha segíthetsz az embereknek.

Az elején mindenképp számíts egy kisebb ínhüvelygyulladásra a kezeidben, de ha kellően hozzászoksz és nem 8 órán keresztül masszírozol nonstop, 10 perces szünetekkel, akkor szerintem bírni fogod a strapát.

Ja, és ne sajnáld masszázs közben a lazító mozdulatokat, fogásokat sem. Azok nem csak a kliensnek számítanak lazítónak, hanem neked és a kezeidnek is. 30-40 másodpercnyi pihentetés is aranyat tud érni.

2020. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Értem.

Én is elvégeztem egy rövidebb képzést, de a rövidsége miatt nem volt elég gyakorlat. Emiatt nem érzek elég magabiztosságot magamban.

Persze mint minden más szakmában itt is a munka és az évek során tanul, fejlődik az ember a való életben.

Nekem lenne lehetőségem külföldön munkát vállalni még így gyakorlat nélkül is.

Bár így huzamosabb ideig nem csináltam ezért nem tudom milyen lehet.

Alkalmazotti viszonyban napi 8 órában szerintem nagyon kemény. Nyilván nem egy szénlapátolás a tűző napon és tudom hogy van nehezebb és piszkosabb munka is, de a maga nemében nagyon fárasztó lehet a kezeknek egész nap az olajban tocsogni folyamatosan.

2020. szept. 27. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Baráti-családi körben nem tudsz esetleg gyakorolni?? Biztos vannak olyan ismerőseid, akik nem utasítanának vissza egy kis masszázst :D

2020. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs nagyon csak 1-2.

Most egyébként is pályaorientációs zavarban szenvedek. Van sok lehetőség, de nem tudom mi legyen. :(

2020. szept. 27. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezek közül a lehetőségek közül melyiknél érzed azt, hogy szívesen csinálnád napi szinten, akár hosszabb távon is?
2020. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En gyógymasszőr vagyok, 2 évig tanultam.

6eve csinálom, most érzem azt, hogy bőven elég volt és ki akarok szállni.

Anyagilag jó, de életed végéig nem lehet csinálni, izuletes leszel. És csak vállalkozóként éri meg.

De sok a hülye ember, aki nem jön el, lemondja 5perccel előtte stb. Én ebből (is) nagyon besokaltam.

Viszont olyan ismerettsegi halozatom lett, ami nagyon hasznos lesz a jövőben.

2020. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyébként kimerítő. A dereknak, lábaknak, karnak, kezfejnek.

Én bírom, de már ezt is egyre nehezebben.

2020. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan 11 éve csinálom és már egyre nehezebben bírom...
2023. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!