Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki volt az eddigi legszemetebb...

Ki volt az eddigi legszemetebb kollégad és főnököd, és miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy ex kolléga, utálta mindenki, mert bunkó volt és irányítani akart mindenkit. Vendéglátásban dolgoztunk, kitalálta, hogy napi jatt osztás helyett tegye be a pénzt mindenki egy közös dobozba, és hó végén osszuk szét, mert úgy igazságos, hogy vannak gyengébb-erősebb napok, délelőtt, délutános műszak stb, kapjon mindenki egyforma pénzt... Betettük és első hónap végére nem jött ki a matek, jóval kevesebb pénz lett mint amennyit beraktunk bárhogy is számoltunk... Második hónapban hó végén meg 0 Ft volt a dobozban, mert ő kivette magának az összeset. Aztán végülis pont lopás miatt lett kirúgva, kamera alatt kivette egy kolléga direkt otthagyott pénztárcájából a pénzt...
2021. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Katalin. Egyik beosztástervezőm, aki aztán főnök lett, de nem a tudása, hanem a nagy pofája miatt. Engem utált, mert fiatal vagyok és már Kezdő koromban a kisujjamban volt az a tudás, ami neki 40 éves fejjel sem. Ilyen egy kígyót még életemben nem láttam, tényleg mocskos gonosz az a nő, a legótvarabb dolgokat képzeljétek el, azokat csinálta nem csak velem, hanem a többiekkel is. Én sose vettem fel a bántásait, csak röhögtem rajta és a szemébe mosolyogtam, piszok kedves voltam vele, ezért még jobban utált. Azóta felmondtam, ő meg bekerült a süllyesztőbe, mindenki utálja mai napig, de ha olvasod ezt, te kígyó, tudd, hogy most is rád mosolyognék.
2021. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!