Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg vannak rendes emberek?

Tényleg vannak rendes emberek?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk de nem a kollégám, hazavitt kocsival mind kettönknek lejárt munkaideje.

Azt mondta hogy járhatnánk igy, csak mondtam neki hogy nem egy időben végzünk, kérdezte mikor végzem.

Nincs benne semmi, van családja.

Nem gondoltam volna hogy rendes emberek is vannak, és valóban.

Kérdeztem mivel tartozom: erre ő egy köszönömmel és msosolygott.



2021. nov. 5. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
huh lesz ám it sex
2021. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
#1 Milyen az az IT szex? Amikor kockák dugnak?
2021. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
#2 sztm az vlmi ojcsi mint az IT bóhocós szerepjáték szex
2021. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Normális válaszok forever!
2021. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

IT sex amikor billentyűvel megy a fenekelés a madzagjával meg az ostorozás.

Kettő egeret összekötve pedig kész a gésagolyó.


Eredeti kérdésre a válasz: attól még dugni akar.

2021. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, bár nem túl gyakori. Én ma nekitolattam teherautóval egy ember autójának, ott idegeskedtem és vártam, hogy megjöjjön mert akkor nem volt ott. Csak nevetett kb amikor meglátta, megdumáltunk egy minimális összeget a javításra (megkarcolódott) és mondta, hogy utaljam el a pénzt, ennyi. Kérdeztem, hogy legalább a személyimet nem akarja lefotózni vagy valami de mondta, hogy hagyjuk. Persze munka után el is utaltam.
2021. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ritka, de van 1-2. A párom például egy ritka rendes ember. Kollégáim viszont nagy részt undorítóak.
2021. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Én meg vagyok a nemrendes, amikor valakik megkérdezik, hogy el-e tudnám őket dobni ide-oda, mert hát pont arra megyek haza és útba esik, aztán egész úton arról beszélnek nekem, hogy a Jutka már megint milyen csúnya színűre festette a haját, és a Jancsi már megint megcsalta a feleségét…
2021. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!