Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell a melegeket (rendes...

Miért kell a melegeket (rendes, normális emberek) egy kalap alá venni a tévképzetesekkel (TQ+)?

Figyelt kérdés
Biztos sokkal többen támogatnák a melegeket, ha külön lenne az LGB és a TQ+ lobbi.

2021. júl. 5. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy jó kérdés. Én sem értem, hogy a melegek miért hagyják, hogy a többieket is oda sorolják, szerintem nekik sem hiányoznak azok akik láthatóan csak kitalálnak valamit, hogy figyeljenek rájuk(pl van olyan amiben a "they" megszólítás az elvárt). Ahogy most a Twitteren volt róla videó, hogy transzemű a farkát mutogatta a női öltözőben kislányoknak, szerintem szintén nem jó, hogy ilyenekkel együtt említik a melegeket.
2021. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Mert a lényeg a teljes felforgatás, minél jobban szakadjon el az egyén a társadalomtól és a valóságtól.

Akkor sokkal jobban befolyásolható és irányítható.

2021. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Én meleg vagyok, borzasztóan zavar, hogy egyesek még mindig a női ruhás fenékriszálós tangabugyis alakokkal hasonlítanak össze, mikor ez rám egyáltalán nem jellemző. Teljesen normálisan öltözködöm, férfiasan nézek ki, társamnak is férfit szeretnék. Semmiképpen ne hasonlítson nőre, így én sem öltözködöm/viselkedem úgy, hogy nőies legyek, hiszen egy másik meleg férfi ugyanúgy FÉRFIT szeretne.

A homo-, bi- és heteroszexualitás természetes szexuális orientációk, ezek a személyek tökéletesen jól érzik magukat abban a testben, melybe születtek. Ha valaki nem érzi jól magát a születési nemében, akkor ott feltételezem, hogy baj lehet a toronyban.

2021. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

"egyesek még mindig a női ruhás fenékriszálós tangabugyis alakokkal hasonlítanak össze"


Pont nem hasonlítanak össze. Te a G vagy a betűszóban, ők meg a T. Szóval mi a gond?

2021. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Senki nem vett egy kalap alá senkit senkivel. Maximum a lobbisták.
2021. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

A TQ+ plusz jele alá tartoznak a pánszexuálisok is. Minden nemhez vonzódnak. Ők miért tévképzetesek? Vagy a plusz alá tartoznak az aszexuálisok is, akik egyik nemhez sem vonzódnak szexuálisan. Ők miért tévképzetesek? Vagy az interszexuálisak miért dilisek, amiért olyan kromoszómaszámmal, nemi jellegekkel rendelkeznek, ami alapján nem lehet egyértelműen férfinak vagy nőnek kategorizálni őket?


Még utána sem kell gondolni, már látszik, hogy csak egy tudatlan, transzfób agresszor vagy, aki gerjeszteni akarja a feszültséget. Méghozzá az összes + jel alá tartozó nem transzneművel szemben is.

2021. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért dilisek a + jel alattiak, mert ezek elég "érdekesen" kezelik nemet/gendert.

Bocsánat, az interszexuálisok (akikkel kitoltak a gének), azok nem dilisek. Azok csak genetikailag hibásak. Nem többek, mint az, akinek 6 újja van. Véletlen, hiba a rendszerben.


Ne gondolkodj, ne személyeskedj. Mellesleg nem kell nekem szitani a feszültséget, megoldja azt magának a lobbi....

2021. júl. 5. 22:50
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy a Q-val mi bajod van kérdező? A Q queer-t jelent, egy queer ember lehet meleg, biszexuális stb., ez inkább amolyan gyüjtőnév, azoknak akiknek ez a jelző kényelmeseb... és szzexualitásra, nem nemre vonatkozik... Meg amúgy ja az aszexuálisokkal mi bajod van?
2021. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Tévképzetek? Ez nem túlzás? Oké én sem bírom a Transz neműeket, de ezen még heteroként is nagy túlzásnak gondolom. Kérlek nézz után, hogy valójában mi mit jelent. Mint ahogy #8 is mondta a q az egy gyüjtőfogalom a quer.

Az aszexuálisok meg igazából biszexuálisok hoz hasonlítanak, de ők általában csak érzelmi szinten vonzódnak.

A másik pedig az interszexuálisok, genetikailag hibásak. Oké, de ez egy nagy sértés.

Ha nincsen bajod a melegekkel a lezbikkel és a nővel, akkor a többivel miért van? Te amolyan félig elfogadó vagy? Elfogadod a a barna és a szőke hajúakat, de a vöröset nem? Ebben mi a logika?

Ez már nekem fáj. Már volt elolvasni.

Mindegy... Nem akarok senkit megbántani, de tudom, hogy az volt, ezért bocsánatot kérek. [A helyesírási hibákért is :)]

2021. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

#9: Az, hogy valaki kihez vonzódik, egyreszt hajlam, masrészt nevelés, környezeti behatások következménye, gyermekkorban alakul ki.

Az, hogy valaki nem akarja tudomásul venni, hogy neki pöcse van, tehát férfi, az pont olyan mentális betegség, mint aki kutyának, vagy asztalnak képzeli magát.

2021. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!