Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjam jobban a 3 műszako...

Hogy bírjam jobban a 3 műszakos munkát?

Figyelt kérdés
Három műszakban vagyok: 6-14, 9-17, vagy 14-22. Napi 2 órát utazok legalább, ha minden klappol. Kezdem magam egy mosogatórongynak érezni. Mi segít? Relaxáció, vitamin, sport? Hogyan legyek erősebb, hogy bírjam ezt?

2021. nov. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente változik a műszak, vagy 3 naponta? Ez is releváns infó lenne a kérdés szempontjából.
2021. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék egy másik helyet,ennél még a két műszak is jobb,ne haragudj de ezt a három műszakot hosszú távon nem lehet bírni.
2021. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hetente más-más a beosztás, előző hét csütörtökön tudom meg. A pénz viszont korrekt, ezért nem keresek mást.
2021. nov. 9. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kerestem mást. Most itthonról dolgozom és fix műszakban. Szerintem nem ér annyit, hogy tönkre tedd a szervezeted.

Van aki évek után sem tudja megszokni a váltott műszakot. Egyszer nagyon korán kelsz, egyszer éjjel érsz haza. Nehéz így megszokni.

Szerintem nem a túlélésről és a kibírásról kellene, hogy szóljon a munka és ezáltal az életünk is.

2021. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy jó a pénz,tegyél belőle félre a későbbiekre, mert szükség lesz a pénzre az egészséged miatt,sajnos tönkre fogod tenni magadat aztán veheted a különfajta gyógyszereket,vérnyomás problémák stb...

Első az égészség és csak aztán jöhet a pénz, de hiába is mondom egyszer remélem majd rá jössz, már most szivacsnak érzed magadat ez sajnos nem lesz jobb, vannak praktikák amivel átt tudod verni magadat az az a szervezetedet, de később nem fogja meghálálni ezeket az egészségi állapotod.

2021. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakás műszakod nincs, a háromból kettőben is szabad estéid vannak. Biztos, hogy annyira kibírhatatlan ez?
2021. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

2

El is olvastad a kérdést. Ez a három műszak kvázi kettő csak van egy köztes műszak. Ez így barátibb mint a sima két műszak.

2021. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A műszakokkal nem lenne bajom, de a napi 2 ora utazás nálam a vállalhatatlan kategoria.
2021. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

- én kipróbáltam mindent, vitaminok, több alvás, edzés.


Egy év után magas vérnyomás, túlsúly... ennyit egyik munkahely sem ér.


De csak akkor pihentem ki magam, mikor két hétre hazamentem és visszaállt a természetes egyensúlyom.



Egy évet dolgoztam így, eleinte jó volt, mert volt időm kerékpározni.


Nem embernek való a műszakozás, én este aludni szeretek nem a gyárban dolgozni.


Hívtak azóta máshova, de beintettem.

2021. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!