Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reális, hogy ennyit kaptam...

Reális, hogy ennyit kaptam egy éjszakás műszakos napra?

Figyelt kérdés
306.000 Ft az alapbérem és 12.496 Ft-ot kaptam. Hogy lehet kiszámolni az egy napra(adott éjszakás) eső bért? Milyen adatok szükségesek ehhez?

2021. nov. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A 306 a nettó béred? És amit kaptál 12 az is nettó, vagy az bruttó? Jó lenne azt is tudni, hogy amit aláírtál szerződés ott mennyi műszakpótlékot írnak, és az mettől meddig érvényes stb.
2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 306ezer a bruttó havi alapbéred, a 12.496 meg nettó, akkor 30% éjszakai pótlékkal pont kijön.
2021. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Mozgóbér, pótlékok pl.


De alap esetben jó tampont lehet ez:


Bérkalkulatoron számolsz egy nettó bért.


Nettó alapbér / 21/8= nettó óra bér.

Hozzá adod a műszak pótlékot(százalék számítás), és a hétvégi pótlékot az alap beredhez. Majd fel szorzod a le dolgozott órákkal. Így kapsz egy viszonyított értéket.


Ha segít csinálok neked egy táblázatot szívesen ha a fenti adatokat elkuldod priviben, meg h milyen munka rendbe dolgozol. Azzal tudod követni...

2021. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.


A 30% nagyon kevés éjszakára... :O

(persze nem lehetetlen annyi)

2021. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: a legtöbb helyen ennyi az éjszakai pótlék. Illetve így jön ki a kérdező által írt összeg, a munkaszerződését meg nem ismerjük.
2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2-es


Igen, a 306 az bruttó, és nettóba kaptam a 12ezret.


Köszönöm a segítséget.

2021. nov. 6. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!