Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem bolcsodebe...

Jelentkeztem bolcsodebe kisgyermeknevelonek de meg nincs meg a szakma. Felvehetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyaron fogok vizsgazni, de mar 1 eve tanulok kisgyermeknevelonek. Most, a helyi allami bolcsibe keresnek kisgyermeknevelot, es gondoltam legyen hat, megprobalom es beadom az oneletrajzom. Tartok attol, hogy mivel meg nincs meg a szakma, nem fognak felvenni, es eselyt sem adnak igy. Szerintetek van egy picike esely arra hogy engem valasztanak ettol fuggetlenul? Szeretnek remenykedni benne. :(

2021. nov. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire népszerű az álláshely. Ha nem jelentkezik senki, vagy csak olyan jelentkező van, akivel valami nagyobb probléma van, biztos felvesznek.
2021. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hogy sok helyen oltàs kell és neked van lehet...egyik nap làttam tanító hírdetést olyan is megfelel nekik aki jelenleg még tanul úgyhogy ebből làtszik hogy milyen sokan elhagyjàk a pàlyàt és nem talàlnak helyette.
2021. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azert nem remenytelen, mert iszonyu munkaero-hiany van. Elhagyjak a palyat vagy a vegzes utan mas teruletre mennek. Hatha.
2021. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos meg nem jeleztek vissza semmit
2021. dec. 8. 08:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vettem fel. Mar azota le is vizsgaztam, sok helyet megpalyaztam eddig sikertelenul. Nem tudom.. ennyi lenne a diplomas, tapasztalt ember? Elszomorit mert latom hogy sok helyen megis olyanok dolgoznak akik nem oda valok. Jo lenne legalabb egy eselyt kapni de nagyon ugy nez ki hogy le kell mondanom az almomrol :)
2022. júl. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!