Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hazaviszed a céges telefont?

Hazaviszed a céges telefont?

Figyelt kérdés
És milyen munkakörben dolgozol?

2021. nov. 11. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, hazaviszem és felveszem
Igen, hazaviszem, de nem veszem fel
Nem, otthagyom a munkahelyen
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy haza viszem és felveszem, arra való! Mondjuk az enyém szerencsére nem vezetékes.. :D
2021. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hazaviszem, de munkaidőn kívül nem veszem fel. Részben dolgozom otthonról is.
2021. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Haza, de nem nézegetem az e-maileket, viszont így ha nagy gáz van, fel tudnak hívni. Talán havonta párszor van ilyen, akkor az sürgős is.

Mérnök vagyok, közlekedési ágazatban.

2021. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Sok mindent hazaszoktam vinni, de ne szóljatok senkinek ez titok.
2021. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

4. :DD

Haza szoktam vinni, de csak munkaidőben veszem fel. (Bár akkor is le volt mindig némítva :D) Munkaidő után meg ment a táska aljába, lenémítva.

2021. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hazahozom, utasítás is, hogy mindig nálunk kell lennie, de munkaidőn kívül nem vagy köteles felvenni.
2021. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem viszem haza, talán 1x 2x bent maradt a táskámban. Nem vállatam ügyeletet és nem is fizetnek ügyeleti pénzt, csak is 8 órát. Biztos, hogy nem fogom stresszelni magam még otthon is, az email-ek megvárnak. Az igaz, hogy néha szoktam otthon dolgozni, ha tudom, hogy lesz egy húzósabb feladat, néha elkészítem a vázlatát, a terveket, de csak olyan pongyola módon, hogy ne a nulláról kelljen kezdem a melóban, képben legyek már egy kicsit. De szigorúan csak ha kedvem van.
2021. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Hazaviszem, közvetlen kollégáknak felveszem bármikor, ők csak olyankor hívnak munkaidőn túl, ha nagy gáz van.
2021. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem viszem. Azért céges, mert nem lehet haza hozni. Egyébként is, minek hoznám haza? Hogy állandóan csörögjön? 🤣 Életem nem lenne. Valamikor így is hív a főnök munkaidőn kívül a saját szàmomon, hát még akkor mi lenne...
2021. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én tesztelő vagyok, és mobil applikációt is tesztelek, amikor otthonról dolgozom, akkor otthon kell, hogy legyen az erre biztosított céges telefonom, tehát hazaviszem, el is várom a cégtől, hogy biztosítsanak ehhez a munkához céges telefont, és ne a privát telefonomat kelljen használnom munkára.
2021. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!