Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberek hány %-a szereti a...

Emberek hány %-a szereti a munkáját? Hányan dolgoznak csak a megélhetésért?

Figyelt kérdés

Mondhatok százalékot is. Szerintem úgy 70-30% az arány vagy 80-20%. 70% csak a megélhetésért 30% szereti azt amit csinál.

Azt is leírhatjátok hogy mit dolgoztok és szeretitek e azt vagy ha nem miért nem



2021. nov. 14. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én olyan 75-25%-rá tippelek. 75 megélhetésért, 25 szereti a munkáját.
2021. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

szerintem 5% szereti max. Nagyon kevés azaz ember, aki ha nem kellene a pénz is a közelébe menne. És ezzel amúgy nincs semmi gond szerintem. Szerintem az a kép a fals hogy szeretni kellene a munkát. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy szeretni kell otthon a mosogatást. Ezek a dolgok feladatok, amiket meg kell csinálni máskülönben szétesik a világ.


És amúgy ha ebben tovább akarok menni szerintem sokkal gázabb dolgok lesznek abból, ha valaki abba az irányba próbálja berendezni az életet hogy csak olyan dolgokat csináljon amit szeret, mert ez vezet oda, hogy az emberek utazgatnak a bakancs lista szerint, míg a világban meg ott a sok nem kellemes, de olyan dolog amit nagyon rendbe kéne tenni.

2021. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is 60-70% szereti a munkáját azért... Kevés az az ember, aki azt viszi, ami jut neki. Azért a többség célirányosan tanul és időt fektet abba, hogy a neki tetsző munkát végezhesse.
2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is olyan 5% körül van az, aki akkor is azt csinálná amit most (vagy valami nagyon hasonlót), ha nem lenne szüksége a munkára. Van kb. 15-20%, aki alapvetően szereti, amit csinál, de ha nem lenne rászorulva a pénzre, akkor nem csinálná. A maradék pedig egyértelműen csak a megélhetésért csinálja
2021. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nagyon szerencsésnek mondhatom magam hogy abba az 5%ba tartozok :) Persze vannak dolgok amiket értelmetlennek tartok de mégis meg kell csinálni, de alapvetően folyton változó dolgokra kell reagáljak, ami mindig egyfajta kihívást jelent, ráadásul a munkám fontos üzleti döntések meghozatalában jelentik az alapokat. Szervezni és stratégiai - üzleti döntéseket előkészíteni, ezt akkor is szívesen csinálnám ha nem kellene dolgozzak, enélkül a nyomás és pörgés nélkül túl unalmas lenne az élet :)
2021. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Ugyanilyen helyzetből írtam a választ én is ;)


#4

2021. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tevékenységet szeretem.. munkaidő hosszú és a fizetés is kalap kaki ahhoz képest amennyit termelünk.
2021. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 csatlakozom, 3-as voltam
2021. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Sokan nem szeretik. A coach-ok, és hasonló modernkori sámánok viszont élvezik a másik kihasználását.
2021. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!