Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz ha 3 hónap próbaidő...

Mi lesz ha 3 hónap próbaidő alatt lelépek és szó nélkül nem megyek be többet?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiküldik a kilepo papírokat postán. De sokkal egyszerűbb és gerincesebb, ha holnap reggel bemesz, odaadod a felmondásodat, hátat fordítasz és hazamesz.
2021. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Sohasem tudhatod, hogy mikor szorulsz meg. Lehet, hogy pár hónap mulva úgy alakul az életed, hogy vissza kell oda menned.

Inkább hazudd azt, hogy kilépsz mert anyukádat gondoznod kell. Megsajnálnak. Ennyi. De nem égeted fel magad mögött a dolgokat. Értem?

2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Be ballagsz reggel és elmondod hogy sajnos nem tudsz ott maradni mert segítened kell a rokonoknak és elnézést kérsz,ennyi.

2-es nagyon jól írta hogy okosan kell👍

2021. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkón viselkedsz, akkor sosem fognak felvenni oda, ha utána lesz valami számodra megfelelő állás...
2021. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, hogy egy új munkahely lecsekkol az előző helyen, ha másért nem, ezért érdemes normálisan kilépni.
2021. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyrészt nem csekk oknál ezek le, mert amúgy sincs ennyi kapacitás. Viszont! Kicsi a város/ország/plane szektor amiben dolgozol..


Magam is kerültem össze volt kollégánk újra, vagy a “valaki tutira ismer valakit onnan is” szintet már most elértem. Egyszóval érdeme szépen e a normálisan intézni ezt is.


Én nem kamuztam a főnökömnek soha amikor eljöttem, akkor sem, amikor próbaidő alatt azonnalival jöttem el. Őszintén kérdezte az okát, így elmondtam a gondjaimat, o is normálisan kezelte, én is.


Azért jellemed legyen, vállald fel magad, sokkal jobb érzés. Nem tudom páran miért félnek ennyire a konfrontációtól. Másrészt az őszinteség kifizetődőbb is tud lenni sok esetben, mint a kamu indokok.

2021. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak hátha lecsesznek, hogy akkor egyáltalán minek jelentkeztem, ha ilyen hamar elmegyek
2021. nov. 17. 08:56
 8/9 anonim ***** válasza:

És?Felnott ember vagy valahogy csak túléled

Aztán nem az van hogy le léptél gerinctelen módon

2021. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem csesznek le. A próbaidőt erre találták ki. Hogy indoklás nélkül bármelyik fél felmondhat alatta. 😉
2021. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!