Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha rosszul van az ember,...

Ha rosszul van az ember, akkor is meg kell pusztulnia egy gyárban, mert nem tudják leváltani munka közben targoncával?

Figyelt kérdés

Ezt mondta tegnap a főnököm mikor nagyon rosszul voltam a Pfizer vakcina után, mivel nem volt elég ember. Ti mit csináltatok volna? Alig bírtam ki. Mindig nem is volt dolga a főnökömnek se.


Viszont szokott jó fej lenni, mert hoz nekem kaját ha nem kell neki, bontatlanul is, vagy kávét.


Ti mit csináltatok volna? Mi a véleményetek?



2021. nov. 18. 08:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mármint azt mondta, hogy senki nem tud leváltani ha rosszabbul leszek, mert mindenki dolgozik.
2021. nov. 18. 08:23
 2/16 vantel ***** válasza:
89%
Ad kajamorzsát? Akkor mindent meg kell tenned neki!
2021. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Illetve néha meghív mekizni.
2021. nov. 18. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Az már más, akkor melózzál neki egy hang nélkül:)
2021. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha mekizni hív, akkor akár meghalni is kész kell, hogy legyél érte. A cég az első.
2021. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Jajj de rendes, meghív mekizni! Bezzeg ha szarul vagy és emiatt munkahelyi baleset ér, akkor tuti te lennél a hibás, hogy miért mentél be, és azt is letagadná, hogy egyáltalán szóltál. Ráadásul ennek komoly jogi következménye lehet.


Ha ilyen van, akkor szólj neki és menj orvoshoz kérj tőle igazolást arra az 1-2 napra, a gyárban meg oldják meg.

2021. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
6: Ez a mekizéssel betegen dolgozásra lekötelezés kb. az a színvonal, amint amikor egy hajtós étteremben, forgalmas napon, a kollégákkal megkértük a főnököt, hogy azért csak ne az legyen már, hogy reggel 11-től este tizenegyig megállás nélkül nyomjuk, legalább 1 óra pihenésre szükségünk vam, és erre az volt a válasza, hogy igyunk meg egy kávét, az megoldja a fáradtságot.
2021. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen igen, ezek nincsenek arányban az egészséggel. Én is bele gondoltam abba, hogy akár másnak is okozhatok így balesetet.


Ti mit csinálnátok? Felhívnátok a nagy főnököt, és egyszerűen haza mennétek? Nekem ilyen esetben ugrana a mozgó bérem, bár ha a nagy főnököt értesítem, akkor nem tudom.

2021. nov. 18. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű, írsz egy sms-t a fönöknek és a nagy főnöknek is (már ha lehet zavarni ilyen ügyekkel), hogy lázas beteg vagy, szédülsz, nem szeretnél balesetet okozni, elmész dokihoz, amint lehet jössz vissza dolgozni. Így nincs az, hogy nem szóltál. Ha ugrik a mozgóbér sajna ez van, azzal úgy kell kalkulálnod, hogy nem fix. Ha kapod örülsz, ha nem akkor ez van...
2021. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Ha beoltattad magad így jártál, nem kell hisztizni. Kibírja mindenki, valaki infarktust kapott tőle, azt is kibírta. Cserébe védett a halálos vírussal szemben. Ez van. Vannak mellékhatások, vállalni kell, ettől még nem lehet ágynak esni és napokig nem bemenni dolgozni. Én fel fogom venni az ötödiket, hatodikat is! Bírd ki, felnőtt vagy!
2021. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!